Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 16       ->      
  [110] 16:30    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 9   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    17:21  21:17  21:14 [27']    
[103] 16:30    A.Butkus, D.Likas      
 8   Kęstutis Koira 
 Robertas Jautakis 
  21:14  20:22  21:15 [28']      
    [118] 17:00    D.Mazėtis, M.Puchovičius  
 5   Pranas Varaneckas 
 Simas Malakauskas 
      21:19  21:18 [18']  
[104] 16:30    P.Varaneckas, S.Malakauskas      
 12   Andrius Bičiūnas 
 Andrius Kundzelevičius 
  21:13  21:13 [15']      
  [111] 17:00    P.Varaneckas, S.Malakauskas    
 13         21:17  21:17 [15']    
 G.Jauniškis, V.Šeibutas      
 4   Gediminas Jauniškis 
 Vytautas Šeibutas 
  ->       1-a vieta
      [129] 18:00    A.Pečiboršč, D.Martinaitis
 3   Gediminas Buitvydas 
 Aldas Maziliauskas 
        21:18  21:15 [16']
 G.Buitvydas, A.Maziliauskas      
 14       ->      
  [112] 17:00    G.Buitvydas, A.Maziliauskas    
 11   Rinat Zakirov 
 Maksim Kupcov 
    22:20  21:19 [22']    
[105] 16:30    A.Stalmokas, A.Surgutanovas      
 6   Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
  21:13  21:8 [15']      
    [119] 17:30    A.Pečiboršč, D.Martinaitis  
 7   Ramūnas Ražanauskas 
 Egidijus Bubulis 
      22:20  21:16 [17']  
[106] 16:30    A.Pečiboršč, D.Martinaitis      
 10   Augustas Pečiboršč 
 Dalius Martinaitis 
  21:13  18:21  21:13 [23']      
  [113] 17:00    A.Pečiboršč, D.Martinaitis    
 15         21:17  21:17 [17']    
 T.Grigas, D.Juršys      
 2   Tomas Grigas 
 Donatas Juršys 
  ->    P.Varaneckas, S.Malakauskas   3-a vieta
      [130] 18:00    P.Varaneckas, S.Malakauskas
       G.Buitvydas, A.Maziliauskas   22:20  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Butkus, D.Likas    
    [120] 17:30    G.Jauniškis, V.Šeibutas  
     G.Jauniškis, V.Šeibutas   21:11  21:11 [15']   5-a vieta
      [131] 18:00    T.Grigas, D.Juršys
     A.Stalmokas, A.Surgutanovas     21:6  16:21  21:15 [25']
    [121] 17:30    T.Grigas, D.Juršys  
     T.Grigas, D.Juršys   21:13  21:13 [17']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   7-a vieta
      [132] 18:00    A.Stalmokas, A.Surgutanovas
       A.Stalmokas, A.Surgutanovas   21:11  21:8 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Koira, R.Jautakis    
   K.Koira, R.Jautakis   ->    
    [122] 17:30    K.Koira, R.Jautakis  
   A.Bičiūnas, A.Kundzelevičius     20:22  21:11  21:18 [28']  
   A.Bičiūnas, A.Kundzelevičius    
    ->     9-a vieta
      [133] 18:00    R.Ražanauskas, E.Bubulis
        21:8  21:16 [15']
   R.Zakirov, M.Kupcov    
   R.Zakirov, M.Kupcov   ->    
    [123] 17:30    R.Ražanauskas, E.Bubulis  
   R.Ražanauskas, E.Bubulis     21:4  21:13 [12']  
   R.Ražanauskas, E.Bubulis    
    ->    
         
       A.Bičiūnas, A.Kundzelevičius   11-a vieta
      [134] 18:00    A.Bičiūnas, A.Kundzelevičius
       R.Zakirov, M.Kupcov   21:18  21:14 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.