Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Živilė Simonaitytė 
 Jurgita Bazytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Simonaitytė, J.Bazytė      
 16       ->      
  [114] 17:00    Ž.Simonaitytė, J.Bazytė    
 9   Aldona Šimanskaitė 
 Eglė San Sansches 
    21:14  21:11 [16']    
[107] 16:30    I.Jakutienė, A.Michaliova      
 8   Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
  21:17  21:18 [17']      
    [124] 17:30    Ž.Simonaitytė, J.Bazytė  
 5   Luiza Ivanauskaitė 
 Kristina Ežerskytė 
      21:11  21:7 [14']  
 L.Ivanauskaitė, K.Ežerskytė      
 12       ->      
  [115] 17:00    D.Bogatko, I.Aldina    
 13         23:21  21:13 [20']    
 D.Bogatko, I.Aldina      
 4   Dalia Bogatko 
 Ingūna Aldina 
  ->       1-a vieta
      [135] 18:30    Ž.Simonaitytė, J.Bazytė
 3   Vaida Žitlinskaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
        21:17  14:21  21:12 [26']
 V.Žitlinskaitė, Ž.Nečejauskaitė      
 14       ->      
  [116] 17:00    V.Žitlinskaitė, Ž.Nečejauskaitė    
 11   Svetlana Zamara 
 Jekaterina Goriainova 
    21:10  21:17 [17']    
[108] 16:30    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė      
 6   Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
  21:11  21:14 [15']      
    [125] 17:30    R.Žigienė, D.Jonkuvienė  
 7   Jurgita Girdiušaitė 
 Ieva Vaitekūnienė 
      21:14  21:16 [17']  
[109] 16:30    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė      
 10   Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
  21:13  21:14 [15']      
  [117] 17:00    R.Žigienė, D.Jonkuvienė    
 15         21:19  21:18 [19']    
 R.Žigienė, D.Jonkuvienė      
 2   Rūta Žigienė 
 Dovilė Jonkuvienė 
  ->    D.Bogatko, I.Aldina   3-a vieta
      [136] 18:30    V.Žitlinskaitė, Ž.Nečejauskaitė
       V.Žitlinskaitė, Ž.Nečejauskaitė   22:20  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Jakutienė, A.Michaliova    
    [126] 17:30    I.Jakutienė, A.Michaliova  
     L.Ivanauskaitė, K.Ežerskytė   21:10  21:10 [15']   5-a vieta
      [137] 18:30    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė
     R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė     21:19  17:21  21:16 [29']
    [127] 18:00    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė  
     J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė   21:17  19:21  21:14 [27']  
         
         
       L.Ivanauskaitė, K.Ežerskytė   7-a vieta
      [138] 18:30    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė
       J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė   17:21  21:18  21:17 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šimanskaitė, E.San Sansches    
   A.Šimanskaitė, E.San Sansches   ->    
     A.Šimanskaitė, E.San Sansches  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [139] 18:30    A.Šimanskaitė, E.San Sansches
        11:21  21:8  21:13 [23']
   S.Zamara, J.Goriainova    
   S.Zamara, J.Goriainova   ->    
    [128] 18:00    J.Kairienė, K.Juodeškaitė  
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė     22:20  24:22 [20']  
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Zamara, J.Goriainova
       S.Zamara, J.Goriainova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.