Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Tomas Lukoševičius 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Lukoševičius, K.Šemeta        
 32       ->        
  [9] 10:20    T.Lukoševičius, K.Šemeta      
 17   Andrius Latviūnas 
 Andžej Mackevič (jr) 
    21:12  25:23 [18']      
[1] 10:00    A.Latviūnas, A.Mackevič (jr)        
 16   Žilvinas Tamošiūnas 
 Marius Tamošiūnas 
  21:12  21:14 [15']        
    [17] 10:45    T.Lukoševičius, K.Šemeta    
 9   Gobinath Siva 
 Paulius Jūras 
      21:19  21:19 [21']    
 G.Siva, P.Jūras        
 24       ->        
  [4] 10:00    G.Siva, P.Jūras      
 25         21:19  23:21 [19']      
 J.Masaitis, V.Ancuta        
 8   Julius Masaitis 
 Valdas Ancuta 
  ->        
      [30] 11:10    T.Lukoševičius, K.Šemeta  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
        23:21  17:21  21:16 [35']  
 J.Pauliukas, P.Gečas        
 28       ->        
  [5] 10:00    J.Pauliukas, P.Gečas      
 21         21:14  21:17 [20']      
 A.Umantas, P.Umantas        
 12   Aurelijus Umantas 
 Paulius Umantas 
  ->        
    [18] 10:45    A.Misius, G.Miestauskas    
 13   Edvardas Bardauskas 
 Rytis Vasiliauskas 
      24:26  21:15  21:15 [32']    
 E.Bardauskas, R.Vasiliauskas        
 20       ->        
  [6] 10:00    A.Misius, G.Miestauskas      
 29         21:19  21:18 [18']      
 A.Misius, G.Miestauskas        
 4   Aurimas Misius 
 Giedrius Miestauskas 
  ->         1-a vieta
        [42] 12:00    L.Vaškevičius, E.Čižinauskas
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Evaldas Čižinauskas 
          21:14  21:15 [20']
 L.Vaškevičius, E.Čižinauskas        
 30       ->        
  [10] 10:20    L.Vaškevičius, E.Čižinauskas      
 19   Vidas Salietis 
 Uldis Lazdinš 
    21:8  21:12 [16']      
[2] 10:00    M.Povilaitis, P.Gusev        
 14   Martynas Povilaitis 
 Pavel Gusev 
  16:21  21:13  21:12 [30']        
    [19] 10:45    L.Vaškevičius, E.Čižinauskas    
 11   Marius Akucevičius 
 Agnius Tamošaitis 
      21:11  21:14 [18']    
 M.Akucevičius, A.Tamošaitis        
 22       ->        
  [7] 10:00    M.Akucevičius, A.Tamošaitis      
 27         21:18  21:15 [22']      
 V.Venckus, M.Petkevičius        
 6   Vidas Venckus 
 Mantas Petkevičius 
  ->        
      [31] 11:10    L.Vaškevičius, E.Čižinauskas  
 7   Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
        19:21  21:10  21:19 [29']  
 J.Gudonis, A.Mackevič        
 26       ->        
  [8] 10:00    J.Gudonis, A.Mackevič      
 23         21:10  21:17 [16']      
 D.Juodsnukis, K.Jucys        
 10   Dalius Juodsnukis 
 Kristijonas Jucys 
  ->        
    [20] 10:45    J.Gudonis, A.Mackevič    
 15   Aliaksandr Karpovich 
 Maxim Larenka 
      21:19  22:20 [23']    
[3] 10:00    A.Karpovich, M.Larenka        
 18   Evaldas Giedraitis 
 Tomas Meškutavičius 
  21:14  21:18 [18']      A.Misius, G.Miestauskas   3-a vieta
  [11] 10:20    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas   [43] 12:00    A.Misius, G.Miestauskas
 31         21:17  21:17 [23']    J.Gudonis, A.Mackevič   18:21  21:10  21:17 [27']
 R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas        
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Siva, P.Jūras    
      [32] 11:10    G.Siva, P.Jūras  
       J.Pauliukas, P.Gečas   21:14  19:21  21:15 [27']   5-a vieta
        [44] 12:00    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas
       M.Akucevičius, A.Tamošaitis     21:19  21:16 [18']
      [33] 11:35    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas  
       R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas   21:16  21:14 [19']  
           
           
         J.Pauliukas, P.Gečas   7-a vieta
        [45] 12:00    M.Akucevičius, A.Tamošaitis
         M.Akucevičius, A.Tamošaitis   21:16  21:17 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Latviūnas, A.Mackevič (jr)      
    [21] 10:45    A.Latviūnas, A.Mackevič (jr)    
     J.Masaitis, V.Ancuta   21:13  21:11 [14']    
      [34] 11:35    A.Umantas, P.Umantas  
     A.Umantas, P.Umantas     21:16  21:18 [22']  
    [22] 10:45    A.Umantas, P.Umantas    
     E.Bardauskas, R.Vasiliauskas   21:9  21:9 [15']     9-a vieta
        [46] 12:00    A.Umantas, P.Umantas
     M.Povilaitis, P.Gusev       21:12  21:14 [20']
    [23] 10:45    M.Povilaitis, P.Gusev    
     V.Venckus, M.Petkevičius   21:15  21:17 [18']    
      [35] 11:35    M.Povilaitis, P.Gusev  
     D.Juodsnukis, K.Jucys     21:13  21:17 [21']  
    [24] 10:45    A.Karpovich, M.Larenka    
     A.Karpovich, M.Larenka   18:21  22:20  21:15 [40']    
           
         A.Latviūnas, A.Mackevič (jr)   11-a vieta
        [47] 12:00    A.Latviūnas, A.Mackevič (jr)
         A.Karpovich, M.Larenka   19:21  21:11  21:14 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Masaitis, V.Ancuta    
      [36] 11:35    E.Bardauskas, R.Vasiliauskas  
       E.Bardauskas, R.Vasiliauskas   13:21  21:15  21:16 [25']   13-a vieta
        [48] 12:00    V.Venckus, M.Petkevičius
       V.Venckus, M.Petkevičius     21:11  21:16 [16']
      [37] 11:35    V.Venckus, M.Petkevičius  
       D.Juodsnukis, K.Jucys   21:12  21:17 [17']  
           
           
         J.Masaitis, V.Ancuta   15-a vieta
        [49] 12:30    D.Juodsnukis, K.Jucys
    Dėl 17-32 vietos      D.Juodsnukis, K.Jucys   21:18  21:19 [18']
         
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas      
   Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas   ->      
     Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas    
      ->    
   .      
    ->      
       Ž.Tamošiūnas, M.Tamošiūnas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [25] 11:10    E.Giedraitis, T.Meškutavičius
          21:10  21:12 [14']
   V.Salietis, U.Lazdinš      
   V.Salietis, U.Lazdinš   ->      
     V.Salietis, U.Lazdinš    
      ->    
   .      
    ->      
      [12] 10:20    E.Giedraitis, T.Meškutavičius  
        21:16  21:11 [17']  
   .      
    ->      
     E.Giedraitis, T.Meškutavičius    
   E.Giedraitis, T.Meškutavičius     ->    
   E.Giedraitis, T.Meškutavičius      
    ->     19-a vieta
         V.Salietis, U.Lazdinš
         V.Salietis, U.Lazdinš   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.