Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė   Dėl 1-4 vietų    
[13] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 8   Danyu Zhong ,   Kotryna Ragalevičiūtė    21:7  21:9 [15']    
  [26] 11:10    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Viktorija Suško ,   Goda Juršėnaitė      21:15  11:21  21:11 [28']  
[14] 10:20    J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė    
 4   Justė Kažanauskaitė ,   Toma Rakauskaitė    11:21  21:18  21:13 [29']    1-a vieta
    [38] 11:35    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Rūta Ulozaitė ,   Rugilė Gečaitė        21:10  21:17 [22']
[15] 10:20    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    26:24  21:13 [22']    
  [27] 11:10    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Aušra Montvydaitė ,   Jurgita Bazytė      21:16  22:20 [20']  
[16] 10:20    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 2   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė    21:15  21:10 [15']    
     
     J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė  3-a vieta
  [39] 11:35    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
   R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:19  11:21  21:16 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
  [28] 11:10    V.Suško, G.Juršėnaitė  
   V.Suško, G.Juršėnaitė   21:16  24:22 [21']  5-a vieta
    [40] 11:35    A.Montvydaitė, J.Bazytė
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     21:13  21:19 [16']
  [29] 11:10    A.Montvydaitė, J.Bazytė  
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   18:21  21:15  22:20 [30']  
       
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  7-a vieta
    [41] 12:00    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:19  21:12 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.