Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aurimas Kamantauskas 
 Gytis Celencevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[132] 17:20    A.Kamantauskas, G.Celencevičius      
 16   Andrius Kundzelevičius 
 Andrius Bičiūnas 
  21:16  21:17 [16']      
  [146] 18:20    L.Pakula, S.Malakauskas    
 9   Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
    21:13  21:11 [14']    
[133] 17:20    L.Pakula, S.Malakauskas      
 8   Aldas Maziliauskas 
 Darius Sirvydis 
  21:15  21:17 [17']      
    [160] 18:50    L.Pakula, S.Malakauskas  
 5   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
      19:21  21:12  21:12 [25']  
[134] 17:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 12   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
  21:12  22:20 [15']      
  [147] 18:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 13   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    19:21  21:16  22:20 [28']    
[135] 17:20    V.Razbadauskas, D.Juršys      
 4   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  21:11  21:8 [12']       1-a vieta
      [172] 19:45    L.Pakula, S.Malakauskas
 3   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
        21:15  21:18 [18']
[136] 17:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 14   Almantas Abromaitis 
 Robertas Lengvenis 
  17:21  21:18  21:19 [25']      
  [148] 18:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 11   Matas Jūras 
 Ramūnas Gaukštas 
    21:16  21:17 [18']    
[137] 17:50    M.Jūras, R.Gaukštas      
 6   Marius Puškorius 
 Vytautas Česonis 
  21:18  21:18 [21']      
    [161] 19:15    A.Kovarskas, B.Šemeta  
 7   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
      21:14  21:19 [18']  
[138] 17:50    N.Molis, P.Varaneckas      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Lauras Žibūda 
  21:16  15:21  21:17 [27']      
  [149] 18:20    A.Kovarskas, B.Šemeta    
 15   Aidas Stalmokas 
 Vitalijus Šalunovas 
    21:19  21:15 [19']    
[139] 17:50    A.Kovarskas, B.Šemeta      
 2   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:16  21:17 [19']    D.Martinaitis, A.Pečiboršč   3-a vieta
      [173] 19:45    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:15  21:15 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, G.Celencevičius    
    [162] 19:15    V.Razbadauskas, D.Juršys  
     V.Razbadauskas, D.Juršys   21:16  21:17 [18']   5-a vieta
      [174] 19:45    M.Jūras, R.Gaukštas
     M.Jūras, R.Gaukštas     21:17  21:13 [18']
    [163] 19:15    M.Jūras, R.Gaukštas  
     N.Molis, P.Varaneckas   19:21  21:14  21:14 [29']  
         
         
       A.Kamantauskas, G.Celencevičius   7-a vieta
      [175] 19:45    A.Kamantauskas, G.Celencevičius
       N.Molis, P.Varaneckas   21:19  21:9 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas      
  [150] 18:20    A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas    
   A.Maziliauskas, D.Sirvydis   21:15  12:21  21:15 [26']    
    [164] 19:15    V.Šeibutas, G.Jauniškis  
   V.Šeibutas, G.Jauniškis     21:15  21:16 [16']  
  [151] 18:20    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
   A.Butkus, D.Likas   22:24  21:18  21:14 [31']     9-a vieta
      [176] 19:45    V.Šeibutas, G.Jauniškis
   A.Abromaitis, R.Lengvenis       20:22  21:19  21:17 [32']
  [152] 18:20    M.Puškorius, V.Česonis    
   M.Puškorius, V.Česonis   22:20  21:11 [19']    
    [165] 19:15    M.Puškorius, V.Česonis  
   R.Ražanauskas, L.Žibūda     21:17  21:18 [21']  
  [153] 18:50    R.Ražanauskas, L.Žibūda    
   A.Stalmokas, V.Šalunovas   19:21  21:19  21:17 [34']    
         
       A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas   11-a vieta
      [177] 20:15    A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas
       R.Ražanauskas, L.Žibūda   22:20  21:11 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Maziliauskas, D.Sirvydis    
    [166] 19:15    A.Maziliauskas, D.Sirvydis  
     A.Butkus, D.Likas   20:22  21:17  26:24 [33']   13-a vieta
      [178] 20:15    A.Maziliauskas, D.Sirvydis
     A.Abromaitis, R.Lengvenis     21:19  21:14 [17']
    [167] 19:15    A.Abromaitis, R.Lengvenis  
     A.Stalmokas, V.Šalunovas   17:21  21:17  21:16 [28']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   15-a vieta
      [179] 20:15    A.Butkus, D.Likas
       A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:18  20:22  21:16 [32']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.