Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mens Singles Badminton Tournament (N1), Data: 2018-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-14 2018-09-14 2018-09-14 2018-09-14  
 1   Edmundas Mackevičius    Dėl 1-8 vietos      
 E.Mackevičius      
 16       ->      
  [11] 18:55    E.Mackevičius    
 9   Albinas Zakarauskas      21:14  21:9 [18']    
[1] 18:30    A.Zakarauskas      
 8   Vytautas Česonis    21:9  21:19 [17']      
    [23] 19:45    E.Mackevičius  
 5   Gediminas Buitvydas        22:20  21:19 [33']  
[2] 18:30    G.Buitvydas      
 12   Laimonas Bečalis    21:16  16:21  21:17 [35']      
  [12] 18:55    P.Žostautas    
 13   Gediminas Jauniškis      19:21  21:10  21:7 [32']    
[3] 18:30    P.Žostautas      
 4   Paulius Žostautas    21:16  21:15 [18']       1-a vieta
      [36] 20:35    E.Mackevičius
 3   Dominykas Paulauskas          23:21  21:10 [30']
[4] 18:30    D.Paulauskas      
 14   Jonas Garšva    21:13  21:18 [17']      
  [13] 19:20    D.Paulauskas    
 11   Pranas Varaneckas      17:21  21:19  21:13 [35']    
[5] 18:30    A.Viruišis      
 6   Almantas Viruišis    21:8  21:19 [15']      
    [24] 19:45    D.Paulauskas  
 7   Paulius Rudokas        14:21  21:18  23:21 [46']  
[6] 18:30    M.Viščinis      
 10   Mikas Viščinis    21:13  21:18 [24']      
  [14] 19:20    T.Grigas    
 15         17:21  21:12  21:11 [39']    
 T.Grigas      
 2   Tomas Grigas    ->    P.Žostautas   3-a vieta
      [37] 21:00   P.Žostautas
       T.Grigas   21:15  14:21  21:13 [51']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zakarauskas    
    [25] 20:10    G.Buitvydas  
     G.Buitvydas   21:16  21:18 [21']   5-a vieta
      [38] 21:00    A.Viruišis
     A.Viruišis     15:21  21:12  21:15 [27']
    [26] 20:10    A.Viruišis  
     M.Viščinis   21:17  21:14 [19']  
         
         
       A.Zakarauskas   7-a vieta
      [39] 21:00    A.Zakarauskas
       M.Viščinis   21:15  21:11 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Česonis    
   V.Česonis   ->    
    [27] 20:10    G.Jauniškis  
   L.Bečalis     21:17  28:26 [26']  
  [15] 19:20    G.Jauniškis    
   G.Jauniškis   21:19  23:21 [22']     9-a vieta
      [40] 21:00    G.Jauniškis
   J.Garšva       22:20  18:21  21:19 [32']
  [16] 19:20    P.Varaneckas    
   P.Varaneckas   25:23  21:12 [23']    
    [28] 20:10    P.Rudokas  
   P.Rudokas     21:15  15:21  21:5 [27']  
   P.Rudokas    
    ->    
         
       V.Česonis   11-a vieta
      [41] 21:00    P.Varaneckas
       P.Varaneckas   21:10  21:16 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Bečalis  
     L.Bečalis   ->   13-a vieta
      [29] 20:10    L.Bečalis
     J.Garšva     13:21  21:11  21:12 [24']
     J.Garšva  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.