Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-14 2018-10-14 2018-10-14 2018-10-14  
 1   Egidijus Peleckis 
 Albertas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, A.Rimkus      
 16       ->      
  [10] 09:50    E.Peleckis, A.Rimkus    
 9   Darius Jurgilas 
 Tomas Tenikaitis 
    21:13  21:12 [15']    
[1] 09:30    G.Bartušis, V.Liorančas      
 8   Gintautas Bartušis 
 Vilmantas Liorančas 
  21:16  21:9 [16']      
    [21] 10:40    E.Peleckis, A.Rimkus  
 5   Giedrius Lukošius 
 Tautvydas Paliulis 
      21:10  21:16 [18']  
[2] 09:30    G.Eičas, M.Mejeris      
 12   Gediminas Eičas 
 Modestas Mejeris 
  21:16  21:18 [19']      
  [11] 09:50    T.Jarutis, S.Noreika    
 13         21:13  18:21  21:6 [28']    
 T.Jarutis, S.Noreika      
 4   Tadas Jarutis 
 Saulius Noreika 
  ->       1-a vieta
      [32] 11:40    E.Peleckis, A.Rimkus
 3   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
        21:19  21:14 [17']
 J.Šileris, V.Turolevičius      
 14       ->      
  [12] 09:50    J.Šileris, V.Turolevičius    
 11   Mindaugas Butautas 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:13  21:16 [16']    
[3] 09:30    E.Gedminas, R.Reimeris      
 6   Evaldas Gedminas 
 Remigijus Reimeris 
  19:21  21:17  21:12 [27']      
    [22] 10:40    J.Šileris, V.Turolevičius  
 7   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
      29:30  21:18  21:9 [33']  
[4] 09:30    M.Loveikis, I.Vaivada      
 10   Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  21:9  21:17 [15']      
  [13] 10:15    M.Loveikis, I.Vaivada    
 15         21:8  21:16 [14']    
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 2   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->    T.Jarutis, S.Noreika   3-a vieta
      [33] 11:40    M.Loveikis, I.Vaivada
       M.Loveikis, I.Vaivada   21:13  21:8 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Bartušis, V.Liorančas    
    [23] 10:40    G.Bartušis, V.Liorančas  
     G.Eičas, M.Mejeris   25:23  21:12 [19']   5-a vieta
      [34] 11:40    E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     E.Gedminas, R.Reimeris     21:17  21:17 [17']
    [24] 10:40    E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   21:17  23:21 [19']  
         
         
       G.Eičas, M.Mejeris   7-a vieta
      [35] 11:40    E.Gedminas, R.Reimeris
       E.Gedminas, R.Reimeris   23:21  21:9 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Jurgilas, T.Tenikaitis    
   D.Jurgilas, T.Tenikaitis   ->    
    [15] 10:15    G.Lukošius, T.Paliulis  
   G.Lukošius, T.Paliulis     21:14  21:13 [16']  
   G.Lukošius, T.Paliulis    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:10    G.Lukošius, T.Paliulis
        21:16  21:19 [18']
   M.Butautas, K.Kučinskas    
   M.Butautas, K.Kučinskas   ->    
    [14] 10:15    M.Butautas, K.Kučinskas  
   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius     20:22  21:18  21:18 [32']  
   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
    ->    
         
       D.Jurgilas, T.Tenikaitis   11-a vieta
      [26] 11:10    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius
       A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   21:14  21:15 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.