Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
9
21
16
 15'
21
7
21
12
 15'
21
18
21
8
 16'
21
16
21
6
 15'
168/92
76
4
1
2 Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
9
21
16
21
 15'
18
21
18
21
 19'
21
17
19
21
15
21
 25'
21
18
21
18
 16'
158/179
-21
1
4
3 Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
7
21
12
21
 15'
21
18
21
18
 19'
21
15
19
21
21
19
 28'
21
13
17
21
21
9
 26'
181/176
5
3
2
4 Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
18
21
8
21
 16'
17
21
21
19
21
15
 25'
15
21
21
19
19
21
 28'
20
22
21
17
21
9
 24'
202/206
-4
2
3
5 Gintautas Bartušis 
 Sigita Flaksienė 
16
21
6
21
 15'
18
21
18
21
 16'
13
21
21
17
9
21
 26'
22
20
17
21
9
21
 24'
149/205
-56
0
5

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
21
12
21
18
 15'
16
21
21
19
21
18
 29'
21
12
21
19
 16'
18
21
16
21
 16'
176/161
15
3
2
2 Rolandas Juknevičius 
 Aušra Juknevičienė 
12
21
18
21
 15'
16
21
19
21
 18'
9
21
15
21
 17'
14
21
22
20
18
21
 25'
143/188
-45
0
5
3 Henrikas Smilgevičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
21
16
19
21
18
21
 29'
21
16
21
19
 18'
22
20
16
21
21
17
 29'
19
21
20
22
 21'
198/194
4
2
3
4 Remigijus Reimeris 
 Rima Januškienė 
12
21
19
21
 16'
21
9
21
15
 17'
20
22
21
16
17
21
 29'
11
21
9
21
 14'
151/167
-16
1
4
5 Jonas Šileris 
 Irina Paulauskienė 
21
18
21
16
 16'
21
14
20
22
21
18
 25'
21
19
22
20
 21'
21
11
21
9
 14'
189/147
42
4
1



2018-10-14  
   1-a vieta
 1    Gintautas Šiaučiūnas,  Loreta Šiaučiūnienė  
[78] 14:50   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 10  Jonas Šileris,  Irina Paulauskienė   21:12  21:23  21:15 [28']
   



2018-10-14  
   3-a vieta
 2    Edmundas Petrošius,  Violeta Slušnienė  
[79] 15:15   E.Petrošius, V.Slušnienė
 5    Tadas Jarutis,  Jolita Pilypaitė   21:13  16:21  21:10 [22']
   



2018-10-14  
   5-a vieta
 6    Henrikas Smilgevičius,  Ernesta Grigeliūnienė  
[80] 15:15   H.Smilgevičius, E.Grigeliūnienė
 7    Tautvydas Paliulis,  Renata Staupelienė   21:16  21:7 [15']
   



2018-10-14  
   7-a vieta
 3    Evaldas Gedminas,  Eglė Gedminienė  
[81] 15:15   R.Reimeris, R.Januškienė
 8    Remigijus Reimeris,  Rima Januškienė   21:18  21:18 [18']
   



2018-10-14  
   9-a vieta
 4    Rolandas Juknevičius,  Aušra Juknevičienė  
[84] 15:15   R.Juknevičius, A.Juknevičienė
 9    Gintautas Bartušis,  Sigita Flaksienė   21:10  21:19 [15']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.