Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Noreika, T.Petrošius      
 16       ->      
  [88] 15:05    M.Noreika, T.Petrošius    
 9   Ervinas Karišauskas 
 Jonas Maziliauskas 
    21:9  21:3 [12']    
[84] 14:40    E.Karišauskas, J.Maziliauskas      
 8   Nojus Beitneris 
 Pijus Sutkaitis 
  22:20  21:18 [21']      
    [97] 15:25    M.Noreika, T.Petrošius  
 5   Justas Balsys 
 Justas Pocius 
      21:9  21:17 [19']  
 J.Balsys, J.Pocius      
 12       ->      
  [89] 15:05    D.Genys, D.Gudavičius    
 13         21:19  21:11 [17']    
 D.Genys, D.Gudavičius      
 4   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  ->       1-a vieta
      [106] 16:05    M.Noreika, T.Petrošius
 3   Vilius Bagdanavičius 
 Šarūnas Stumbra 
        21:11  21:18 [19']
 V.Bagdanavičius, Š.Stumbra      
 14       ->      
  [90] 15:05    V.Bagdanavičius, Š.Stumbra    
 11         23:21  21:14 [24']    
 R.Jokubaitis, M.Liorančas      
 6   Rokas Jokubaitis 
 Matas Liorančas 
  ->      
    [98] 15:25    V.Bagdanavičius, Š.Stumbra  
 7   Matas Mackevičius 
 Vytautas Šukys 
      21:13  21:7 [16']  
[85] 14:40    M.Mackevičius, V.Šukys      
 10   Adas Lečas 
 Kristupas Vingelis 
  21:10  21:9 [15']      
  [91] 15:05    S.Klioštoraitis, S.Skurdauskas    
 15         21:8  21:14 [14']    
 S.Klioštoraitis, S.Skurdauskas      
 2   Simas Klioštoraitis 
 Simas Skurdauskas 
  ->    D.Genys, D.Gudavičius   3-a vieta
      [107] 16:05    S.Klioštoraitis, S.Skurdauskas
       S.Klioštoraitis, S.Skurdauskas   21:14  21:11 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Karišauskas, J.Maziliauskas    
    [99] 15:45    J.Balsys, J.Pocius  
     J.Balsys, J.Pocius   21:15  21:16 [17']   5-a vieta
      [108] 16:05    R.Jokubaitis, M.Liorančas
     R.Jokubaitis, M.Liorančas     21:13  21:6 [15']
    [100] 15:45    R.Jokubaitis, M.Liorančas  
     M.Mackevičius, V.Šukys   21:4  21:11 [16']  
         
         
       E.Karišauskas, J.Maziliauskas   7-a vieta
      [109] 16:05    M.Mackevičius, V.Šukys
       M.Mackevičius, V.Šukys   21:19  21:17 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Beitneris, P.Sutkaitis    
   N.Beitneris, P.Sutkaitis   ->    
     N.Beitneris, P.Sutkaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [92] 15:05    N.Beitneris, P.Sutkaitis
        21:10  21:12 [15']
   .    
    ->    
     A.Lečas, K.Vingelis  
   A.Lečas, K.Vingelis     ->  
   A.Lečas, K.Vingelis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.