Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Justas Žukauskas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas      
 16       ->      
  [16] 10:35    J.Žukauskas    
 9   Simonas Duoba      21:18  21:6 [18']    
[3] 10:00    S.Duoba      
 8   Dainius Krūminas    21:17  21:17 [20']      
    [30] 11:35    D.Daugėla  
 5   Rokas Dargis        21:18  22:20 [23']  
[4] 10:00    R.Dargis      
 12   Jurgis Jatulis    21:6  21:11 [14']      
  [17] 10:35    D.Daugėla    
 13   Paulius Alijošius      21:18  21:19 [17']    
[5] 10:00    D.Daugėla      
 4   Domas Daugėla    ->       1-a vieta
      [43] 12:15    N.Tenikaitis
 3   Nojus Tenikaitis          21:17  22:20 [21']
[6] 10:00    N.Tenikaitis      
 14   Domantas Ausiejus    21:4  21:4 [11']      
  [18] 10:55    N.Tenikaitis    
 11   Erikas Samoška      21:16  26:24 [28']    
[7] 10:15    R.Lesinskas      
 6   Rokas Lesinskas    21:7  21:11 [14']      
    [31] 11:35    N.Tenikaitis  
 7   Evaldas Steponkus        21:18  19:21  21:15 [40']  
[8] 10:15    E.Steponkus      
 10   Rokas Krūminas    21:6  21:3 [12']      
  [19] 10:55    M.Grytė    
 15         21:16  21:12 [19']    
 M.Grytė      
 2   Mykolas Grytė    ->    J.Žukauskas   3-a vieta
      [44] 12:15    J.Žukauskas
       M.Grytė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Duoba    
    [32] 11:35    R.Dargis  
     R.Dargis   21:13  21:6 [15']   5-a vieta
      [45] 12:15    R.Lesinskas
     R.Lesinskas     21:15  21:9 [15']
    [33] 11:35    R.Lesinskas  
     E.Steponkus   21:16  21:16 [22']  
         
         
       S.Duoba   7-a vieta
      [46] 12:35    E.Steponkus
       E.Steponkus   21:13  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Krūminas    
   D.Krūminas   ->    
    [34] 11:35    D.Krūminas  
   J.Jatulis     21:18  21:10 [17']  
  [20] 10:55   J.Jatulis    
   P.Alijošius     B/Ž     9-a vieta
      [47] 12:35    D.Krūminas
   D.Ausiejus       21:15  21:9 [16']
  [21] 10:55    E.Samoška    
   E.Samoška   21:12  21:11 [15']    
    [35] 11:55    E.Samoška  
   R.Krūminas     14:21  21:8  21:13 [24']  
   R.Krūminas    
    ->    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
      [48] 12:35    J.Jatulis
       R.Krūminas   21:13  21:14 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Alijošius  
     P.Alijošius   ->   13-a vieta
     
     D.Ausiejus     ->
     D.Ausiejus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.