Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu, Data: 2018-10-28, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ridas Rudminas 
 Daugirdas Špakauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Rudminas, D.Špakauskas        
 32       ->        
   R.Rudminas, D.Špakauskas      
 17   Majus Bukelis 
 Titas Bartusevičius 
    11:8  11:7 [11']      
 D.Dabušinskas, S.Radzevičius        
 16   Dominykas Dabušinskas 
 Saulius Radzevičius 
  11:8  11:6 [15']        
     R.Rudminas, D.Špakauskas    
 9   Laurynas Šatkus 
 Simonas Šlitas 
      11:7  11:6 [12']    
 L.Šatkus, S.Šlitas        
 24       ->        
   L.Šatkus, S.Šlitas      
 25         11:5  11:6 [18']      
 R.Povilonis, E.Bekasėnas        
 8   Rolandas Povilonis 
 Egidijus Bekasėnas 
  ->        
       V.Šalunovas, A.Kuginys  
 5   Jonas Jakubonis 
 Tomas Ganušauskas 
        11:8  11:8 [14']  
 J.Jakubonis, T.Ganušauskas        
 28       ->        
   J.Jakubonis, T.Ganušauskas      
 21         ->      
 .        
 12       ->        
     V.Šalunovas, A.Kuginys    
 13   Vitalijus Šalunovas 
 Arūnas Kuginys 
      11:6  11:7 [13']    
 V.Šalunovas, A.Kuginys        
 20       ->        
   V.Šalunovas, A.Kuginys      
 29         11:8  11:4 [15']      
 I.Navickas, K.Jurkšas        
 4   Ignas Navickas 
 Kristijonas Jurkšas 
  ->         1-a vieta
         V.Šalunovas, A.Kuginys
 3   Paulius Bikneris 
 Robertas Liorančas 
          11:5  15:14 [15']
 P.Bikneris, R.Liorančas        
 30       ->        
   T.Puzinas, K.Gelažius      
 19   Tadas Puzinas 
 Kęstutis Gelažius 
    11:8  11:2 [12']      
 T.Puzinas, K.Gelažius        
 14   Tomas Makulavičius 
 Mindaugas Lekšas 
  11:6  11:4 [10']        
     T.Puzinas, K.Gelažius    
 11   Aistis Baltakis 
 Matas Špakauskas 
      11:5  11:8 [13']    
 A.Baltakis, M.Špakauskas        
 22       ->        
   A.Žumajevas, O.Barkauskas      
 27         11:9  8:11  11:9 [21']      
 A.Žumajevas, O.Barkauskas        
 6   Andrius Žumajevas 
 Ovidijus Barkauskas 
  ->        
       A.Šabanas, K.Bužinskis  
 7   Andrius Bakanas 
 Eimantas Navikauskas 
        11:13  11:9  11:4 [18']  
 A.Bakanas, E.Navikauskas        
 26       ->        
   A.Bakanas, E.Navikauskas      
 23         11:6  11:4 [14']      
 L.Matonis, T.Parniauskas        
 10   Laurynas Matonis 
 Tautvydas Parniauskas 
  ->        
     A.Šabanas, K.Bužinskis    
 15   Andrejus Šabanas 
 Karolis Bužinskis 
      11:1  11:5 [12']    
 A.Šabanas, K.Bužinskis        
 18   Matas Songinas 
 Paulius Slausgalvis 
  11:6  11:13  11:3 [19']      R.Rudminas, D.Špakauskas   3-a vieta
   A.Šabanas, K.Bužinskis    R.Rudminas, D.Špakauskas
 31         9:11  11:8  11:6 [15']    T.Puzinas, K.Gelažius   14:12  11:4 [13']
 L.Liepa, A.Stankevičius        
 2   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Šatkus, S.Šlitas    
       
       J.Jakubonis, T.Ganušauskas   ->   5-a vieta
       
       A.Žumajevas, O.Barkauskas     ->
       
       A.Bakanas, E.Navikauskas   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Dabušinskas, S.Radzevičius      
     D.Dabušinskas, S.Radzevičius    
     R.Povilonis, E.Bekasėnas   11:8  11:2 [12']    
       D.Dabušinskas, S.Radzevičius  
        11:5  11:8 [14']  
     I.Navickas, K.Jurkšas    
     I.Navickas, K.Jurkšas   ->     9-a vieta
       
     P.Bikneris, R.Liorančas       ->
     P.Bikneris, R.Liorančas    
     A.Baltakis, M.Špakauskas   8:11  11:9  11:8 [19']    
       
     L.Matonis, T.Parniauskas     ->  
     L.Liepa, A.Stankevičius    
     L.Liepa, A.Stankevičius   11:5  11:2 [14']    
           
         I.Navickas, K.Jurkšas   11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Povilonis, E.Bekasėnas    
       
        ->   13-a vieta
       
       A.Baltakis, M.Špakauskas     ->
       
       L.Matonis, T.Parniauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Bukelis, T.Bartusevičius      
   M.Bukelis, T.Bartusevičius   ->      
     M.Bukelis, T.Bartusevičius    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   T.Makulavičius, M.Lekšas      
   T.Makulavičius, M.Lekšas   ->      
     T.Makulavičius, M.Lekšas    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Songinas, P.Slausgalvis  
        11:8  11:5 [15']  
   .      
    ->      
     M.Songinas, P.Slausgalvis    
   M.Songinas, P.Slausgalvis     ->    
   M.Songinas, P.Slausgalvis      
    ->     19-a vieta
       
         T.Makulavičius, M.Lekšas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.