Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu, Data: 2018-10-28, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-28 2018-10-28 2018-10-28 2018-10-28  
 1   Sergej Leonovič 
 Daniel Leonovič 
  Dėl 1-8 vietos      
[96] 14:48   S.Leonovič, D.Leonovič      
 16   Virginijus Petraitis 
 Valdas Matusevičius 
  11:9  15:13 [17']      
  [116] 15:48   G.Buitvydas, M.Puškorius    
 9   Artūras Ščerbakovas 
 Donatas Juršys 
    6:11  13:11  11:4 [17']    
[97] 14:48   G.Buitvydas, M.Puškorius      
 8   Gediminas Buitvydas 
 Marius Puškorius 
  11:9  11:7 [12']      
    [130] 16:24   G.Buitvydas, M.Puškorius  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Benediktas Kamantauskas 
      14:15  11:4  11:5 [20']  
[98] 14:48   E.Bubulis, R.Ražanauskas      
 12   Egidijus Bubulis 
 Ramūnas Ražanauskas 
  3:11  11:4  11:5 [15']      
  [117] 15:48   E.Bubulis, R.Ražanauskas    
 13   Kęstutis Koira 
 Darius Makauskis 
    11:7  11:9 [11']    
[99] 14:48   N.Budrikas, R.Budrikas      
 4   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
  12:10  11:6 [14']       1-a vieta
      [138] 16:48   I.Movšovič, A.Plytnikas
 3   Audrius Lesinskas 
 Rokas Lesinskas 
        11:9  12:10 [21']
[100] 15:00   A.Lesinskas, R.Lesinskas      
 14   Giedrius Butvilas 
 Paulius Rudokas 
  11:1  11:7 [13']      
  [118] 15:48   A.Dubrovskis, A.Matulaitis    
 11   Andrius Dubrovskis 
 Arijus Matulaitis 
    11:7  2:11  14:12 [19']    
[101] 15:00   A.Dubrovskis, A.Matulaitis      
 6   Lauras Žibūda 
 Titas Žibūda 
  11:5  11:8 [15']      
    [131] 16:24   I.Movšovič, A.Plytnikas  
 7   Genadijus Plavinas 
 Dominik Tankevič 
      11:7  11:4 [14']  
[102] 15:00   R.Zavackas, A.Zavackas      
 10   Rimantas Zavackas 
 Adomas Zavackas 
  6:11  11:6  11:6 [19']      
  [119] 15:48   I.Movšovič, A.Plytnikas    
 15   Daniel Tankevič 
 Piotr Tankevič 
    11:5  11:2 [15']    
[103] 15:00   I.Movšovič, A.Plytnikas      
 2   Igor Movšovič 
 Algimantas Plytnikas 
  11:9  11:5 [14']    E.Bubulis, R.Ražanauskas   3-a vieta
      [139] 16:48   A.Dubrovskis, A.Matulaitis
       A.Dubrovskis, A.Matulaitis   11:8  11:5 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Leonovič, D.Leonovič    
     
     N.Budrikas, R.Budrikas   ->   5-a vieta
     
     A.Lesinskas, R.Lesinskas     ->
     
     R.Zavackas, A.Zavackas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Petraitis, V.Matusevičius      
     
   A.Ščerbakovas, D.Juršys   ->    
     
   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas     ->  
     
   K.Koira, D.Makauskis   ->     9-a vieta
     
   G.Butvilas, P.Rudokas       ->
     
   L.Žibūda, T.Žibūda   ->    
     
   G.Plavinas, D.Tankevič     ->  
     
   D.Tankevič, P.Tankevič   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.