Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu, Data: 2018-10-28, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-28 2018-10-28 2018-10-28 2018-10-28  
 1       Dėl 1-8 vietos      
 .      
 16       ->      
  [112] 15:36   J.Ožalas, S.Novikas    
 9   Jonas Ožalas 
 Simas Novikas 
    ->    
[90] 14:24   J.Ožalas, S.Novikas      
 8   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
  11:7  14:12 [22']      
    [128] 16:24   J.Ožalas, S.Novikas  
 5           12:10  14:12 [17']  
[90] 14:24   M.Šlaustas, V.Venckus      
 12   Marius Šlaustas 
 Vidas Venckus 
  ->      
  [113] 15:36   T.Vaškevičius, A.Jakutis    
 13   Laimonas Bečalis 
 Elmoras Adakauskas 
    11:7  11:9 [15']    
[91] 14:24   T.Vaškevičius, A.Jakutis      
 4   Tomas Vaškevičius 
 Aurimas Jakutis 
  13:11  11:9 [15']       1-a vieta
      [136] 16:48   P.Bartušis, G.Celencevičius
 3   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
        9:11  11:6  11:9 [21']
[92] 14:36   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 14   Tomas Meškutavičius 
 Vidmantas Jonikas 
  11:4  11:4 [13']      
  [114] 15:36   P.Bartušis, G.Celencevičius    
 11   Julius Masaitis 
 Valdas Ancuta 
    11:9  11:7 [13']    
[93] 14:36   P.Bartušis, G.Celencevičius      
 6   Povilas Bartušis 
 Gytis Celencevičius 
  11:7  11:8 [11']      
    [129] 16:24   P.Bartušis, G.Celencevičius  
 7   Adomas Piščalka 
 Kazimieras Dauskurtas 
      13:11  12:10 [15']  
[94] 14:36   P.Balaišis, V.Balaišis      
 10   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
  11:5  11:4 [12']      
  [115] 15:36   L.Supronas, A.Meškinis    
 15   Kęstutis Lasinskas 
 Rapolas Vedrickas 
    7:11  11:9  12:10 [21']    
[95] 14:36   L.Supronas, A.Meškinis      
 2   Linas Supronas 
 Aurimas Meškinis 
  11:5  11:7 [15']    T.Vaškevičius, A.Jakutis   3-a vieta
      [137] 16:48   L.Supronas, A.Meškinis
       L.Supronas, A.Meškinis   9:11  11:7  11:4 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     
     M.Šlaustas, V.Venckus   ->   5-a vieta
     
     M.Palubinskas, P.Palubinskas     ->
     
     P.Balaišis, V.Balaišis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   J.Bartkus, E.Merkevičius   ->    
     
      ->  
     
   L.Bečalis, E.Adakauskas   ->     9-a vieta
     
   T.Meškutavičius, V.Jonikas       ->
     
   J.Masaitis, V.Ancuta   ->    
     
   A.Piščalka, K.Dauskurtas     ->  
     
   K.Lasinskas, R.Vedrickas   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.