Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu, Data: 2018-10-28, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Igor Movšovič 
 Vitalija Movšovič 
  Dėl 1-16 vietos        
 I.Movšovič, V.Movšovič        
 32       ->        
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė      
 17   Tomas Meškutavičius 
 Živilė Simonaitytė 
    11:5  4:11  11:2 [18']      
 J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė        
 16   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  11:5  11:9 [17']        
     P.Bartušis, U.Dagilytė    
 9   Povilas Bartušis 
 Ugnė Dagilytė 
      11:8  11:4 [11']    
 P.Bartušis, U.Dagilytė        
 24       ->        
   P.Bartušis, U.Dagilytė      
 25         11:5  11:7 [10']      
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 8   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
  ->        
       P.Bartušis, U.Dagilytė  
 5   Vilmantas Pratusevičius 
 Rūta Ulozaitė 
        11:7  11:6 [12']  
 V.Pratusevičius, R.Ulozaitė        
 28       ->        
   K.Dauskurtas, V.Žitlinskaitė      
 21         14:12  11:8 [15']      
 K.Dauskurtas, V.Žitlinskaitė        
 12   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->        
     K.Reimeris, T.Urbonienė    
 13   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
      11:9  11:5 [11']    
 R.Ražanauskas, I.Sendžikaitė        
 20   Ramūnas Ražanauskas 
 Ieva Sendžikaitė 
  11:6  11:6 [16']        
   K.Reimeris, T.Urbonienė      
 29         11:6  11:5 [11']      
 K.Reimeris, T.Urbonienė        
 4   Karolis Reimeris 
 Tanita Urbonienė 
  ->         1-a vieta
         P.Bartušis, U.Dagilytė
 3   Tomas Vaškevičius 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
          15:13  11:3 [16']
 T.Vaškevičius, K.Urbonavičiūtė        
 30       ->        
   T.Vaškevičius, K.Urbonavičiūtė      
 19   Kęstutis Navickas 
 Ūla Prokopavičiūtė 
    11:2  11:5 [11']      
 A.Lesinskas, R.Bubulienė        
 14   Audrius Lesinskas 
 Rūta Bubulienė 
  11:9  11:8 [16']        
     T.Vaškevičius, K.Urbonavičiūtė    
 11   Jonas Bartkus 
 Eglė Mačiulytė 
      14:12  11:6 [14']    
 J.Bartkus, E.Mačiulytė        
 22       ->        
   L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 27         11:5  11:4 [11']      
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė        
 6   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->        
       T.Vaškevičius, K.Urbonavičiūtė  
 7   Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
        11:2  11:6 [12']  
 D.Pakšys, A.Pakšytė        
 26       ->        
   D.Pakšys, A.Pakšytė      
 23         11:9  11:9 [15']      
 R.Zavackas, P.Murėnaitė        
 10   Rimantas Zavackas 
 Perla Murėnaitė 
  ->        
     D.Pakšys, A.Pakšytė    
 15   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Navickaitė 
      11:9  7:11  15:14 [18']    
 J.Ožalas, O.Ščerbakova        
 18   Jonas Ožalas 
 Oresta Ščerbakova 
  11:5  11:8 [12']      K.Reimeris, T.Urbonienė   3-a vieta
   M.Dagilis, D.Zhong    K.Reimeris, T.Urbonienė
 31         11:5  11:6 [12']    D.Pakšys, A.Pakšytė   12:10  9:11  11:6 [18']
 M.Dagilis, D.Zhong        
 2   Mindaugas Dagilis 
 Danyu Zhong 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
       
       K.Dauskurtas, V.Žitlinskaitė   ->   5-a vieta
       
       L.Supronas, D.Ruzvaltienė     ->
       
       M.Dagilis, D.Zhong   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Movšovič, V.Movšovič      
       
     T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   ->    
       
     V.Pratusevičius, R.Ulozaitė     ->  
       
     R.Ražanauskas, I.Sendžikaitė   ->     9-a vieta
       
     A.Lesinskas, R.Bubulienė       ->
       
     J.Bartkus, E.Mačiulytė   ->    
       
     R.Zavackas, P.Murėnaitė     ->  
       
     J.Ožalas, O.Ščerbakova   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   T.Meškutavičius, Ž.Simonaitytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   V.Venckus, J.Venckuvienė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   K.Navickas, Ū.Prokopavičiūtė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   V.Jonikas, A.Navickaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.