Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Tomas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 8       ->    
  [68] 13:40   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė  
 5   Evaldas Bradūnas ,   Monika Plytnikaitė      21:10  21:19 [23']  
[48] 12:20   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė    
 4   Nidas Kijauskas ,   Rasa Šulnienė    21:10  21:16 [19']    1-a vieta
    [87] 14:55   M.Dagilis, I.Sendžikaitė
 3   Andrius Kordušas ,   Indrė Petrulaitienė        13:21  21:12  21:18 [36']
[49] 12:20   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
 6   Benas Vaškevičius ,   Giedrė Dapkuvienė    21:15  21:11 [30']    
  [69] 13:40   M.Dagilis, I.Sendžikaitė  
 7         22:20  21:16 [27']  
 M.Dagilis, I.Sendžikaitė    
 2   Mindaugas Dagilis ,   Ieva Sendžikaitė    ->    
     
     E.Bradūnas, M.Plytnikaitė  3-a vieta
  [88] 15:20   E.Bradūnas, M.Plytnikaitė
   B.Vaškevičius, G.Dapkuvienė   24:22  21:15 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
   N.Kijauskas, R.Šulnienė   ->  5-a vieta
    [70] 14:05   N.Kijauskas, R.Šulnienė
   A.Kordušas, I.Petrulaitienė     21:8  21:18 [26']
   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.