Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [127] 17:45   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Žaimantas Vaitiekūnas 
 Donatas Akelis 
    21:10  22:20 [22']    
[112] 16:55   A.Ščerbakovas, S.Malakauskas      
 8   Artūras Ščerbakovas 
 Simas Malakauskas 
  21:18  20:22  21:15 [34']      
    [142] 19:05   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Deivydas Žilinskas 
 Ugnius Mikalauskas 
      21:15  21:17 [24']  
[113] 16:55   D.Žilinskas, U.Mikalauskas      
 12   Robertas Berkelis 
 Gediminas Fridricas 
  21:11  19:21  21:16 [33']      
  [128] 18:10   D.Žilinskas, U.Mikalauskas    
 13   Kristupas Čepulis 
 Rolandas Čepulis 
    21:19  21:19 [24']    
[114] 16:55   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas      
 4   Žilvinas Tamošiūnas 
 Livijus Aleksovas 
  21:6  21:12 [20']       1-a vieta
      [157] 20:00   J.Adomaitis, A.Mockus
 3   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
        21:8  7:5 [15']
[115] 16:55   J.Adomaitis, A.Mockus      
 14   Deilas Pacevičius 
 Rokas Barkauskas 
  21:9  21:11 [20']      
  [129] 18:10   J.Adomaitis, A.Mockus    
 11   Artūras Liutkus 
 Raimondas Povilaitis 
    21:16  21:11 [21']    
[116] 17:20   J.Daugėla, R.Masevičius      
 6   Jonas Daugėla 
 Raimundas Masevičius 
  21:14  21:10 [25']      
    [143] 19:05   J.Adomaitis, A.Mockus  
 7   Valdas Paulauskas 
 Sigitas Liaudanskas 
      19:21  21:16  21:10 [34']  
[117] 17:20   G.Strumila, R.Poškus      
 10   Giedrius Strumila 
 Robertas Poškus 
  21:17  21:15 [29']      
  [130] 18:10   G.Strumila, R.Poškus    
 15   Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:14  16:21  21:14 [30']    
[118] 17:20   G.Stravinskas, K.Vilkevičius      
 2   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:16  21:19 [24']    D.Žilinskas, U.Mikalauskas   3-a vieta
      [158] 20:25   D.Žilinskas, U.Mikalauskas
       G.Strumila, R.Poškus   21:19  21:14 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, S.Malakauskas    
    [144] 19:05   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas  
     Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas   21:12  21:17 [22']   5-a vieta
      [159] 20:25   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas
     J.Daugėla, R.Masevičius     21:10  23:25  21:15 [31']
    [145] 19:05   G.Stravinskas, K.Vilkevičius  
     G.Stravinskas, K.Vilkevičius   21:18  21:17 [24']  
         
         
       A.Ščerbakovas, S.Malakauskas   7-a vieta
      [160] 20:25   A.Ščerbakovas, S.Malakauskas
       J.Daugėla, R.Masevičius   21:15  21:15 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis    
   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis   ->    
    [146] 19:30   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis  
   R.Berkelis, G.Fridricas     21:17  21:15 [22']  
  [131] 18:10   R.Berkelis, G.Fridricas    
   K.Čepulis, R.Čepulis   21:9  21:17 [20']     9-a vieta
      [161] 20:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   D.Pacevičius, R.Barkauskas       22:20  21:16 [24']
  [132] 18:10   A.Liutkus, R.Povilaitis    
   A.Liutkus, R.Povilaitis   21:19  23:21 [23']    
    [147] 19:30   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   V.Paulauskas, S.Liaudanskas     21:8  21:9 [21']  
  [133] 18:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   17:21  21:7  21:12 [29']    
         
       R.Berkelis, G.Fridricas   11-a vieta
      [162] 20:25   R.Berkelis, G.Fridricas
       A.Liutkus, R.Povilaitis   21:14  21:12 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Čepulis, R.Čepulis  
     K.Čepulis, R.Čepulis   ->   13-a vieta
      [163] 20:25   V.Paulauskas, S.Liaudanskas
     D.Pacevičius, R.Barkauskas     21:10  21:17 [22']
    [148] 19:30   V.Paulauskas, S.Liaudanskas  
     V.Paulauskas, S.Liaudanskas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       D.Pacevičius, R.Barkauskas
       D.Pacevičius, R.Barkauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.