Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Toma Petraškaitė ,   Agnė Stravinskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė    
 8       ->    
  [12]  T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė  
 5   Justė Kazakauskaitė ,   Vaida Žitlinskaitė      21:13  15:21  21:12 [44']  
[1] 09:30   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
 4   Rosita Šutaitė-Giedraitienė ,   Vaida Daugėlienė    21:11  21:15 [20']    1-a vieta
    [23] 10:40   K.Remeikaitė, A.Balazaitė
 3   Monika Žiūkaitė ,   Kristina Poškutė        21:10  20:22  21:19 [38']
[2] 09:30   K.Remeikaitė, A.Balazaitė    
 6   Kotryna Remeikaitė ,   Aušrinė Balazaitė    21:18  21:7 [22']    
  [13] 10:15   K.Remeikaitė, A.Balazaitė  
 7   Renata Stulpinaitė ,   Eglė Rekašiūtė      21:19  21:10 [22']  
[3] 09:30   F.Gedminaitė, E.Gedminienė    
 2   Fausta Gedminaitė ,   Eglė Gedminienė    21:15  21:9 [22']    
     
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  3-a vieta
  [24] 10:40   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
   F.Gedminaitė, E.Gedminienė   21:14  21:16 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   ->  5-a vieta
    [25] 10:40   M.Žiūkaitė, K.Poškutė
   M.Žiūkaitė, K.Poškutė     21:16  21:14 [26']
  [14] 10:15   M.Žiūkaitė, K.Poškutė  
   R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė   21:11  21:12 [20']  
       
       
     7-a vieta
     R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė
     R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.