Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Toma Petraškaitė ,   Agnė Stravinskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė    
 8       ->    
  [12]  T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė  
 5   Justė Kazakauskaitė ,   Vaida Žitlinskaitė      21:13  15:21  21:12 [44']  
[1] 09:30   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
 4   Rosita Šutaitė-Giedraitienė ,   Vaida Daugėlienė    21:11  21:15 [20']    1-a vieta
    [23] 10:40   K.Remeikaitė, A.Balazaitė
 3   Monika Žiūkaitė ,   Kristina Poškutė        21:10  20:22  21:19 [38']
[2] 09:30   K.Remeikaitė, A.Balazaitė    
 6   Kotryna Remeikaitė ,   Aušrinė Balazaitė    21:18  21:7 [22']    
  [13] 10:15   K.Remeikaitė, A.Balazaitė  
 7   Renata Stulpinaitė ,   Eglė Rekašiūtė      21:19  21:10 [22']  
[3] 09:30   F.Gedminaitė, E.Gedminienė    
 2   Fausta Gedminaitė ,   Eglė Gedminienė    21:15  21:9 [22']    
     
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  3-a vieta
  [24] 10:40   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
   F.Gedminaitė, E.Gedminienė   21:14  21:16 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė  
   R.Šutaitė-Giedraitienė, V.Daugėlienė   ->  5-a vieta
    [25] 10:40   M.Žiūkaitė, K.Poškutė
   M.Žiūkaitė, K.Poškutė     21:16  21:14 [26']
  [14] 10:15   M.Žiūkaitė, K.Poškutė  
   R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė   21:11  21:12 [20']  
       
       
     7-a vieta
     R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė
     R.Stulpinaitė, E.Rekašiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.