Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Jonas Ožalas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Ožalas      
 16       ->      
  [102] 18:25   J.Ožalas    
 9   Kipras Keraminas      21:8  21:6 [17']    
[88] 17:00   A.Janušonis      
 8   Augustas Janušonis    21:11  21:10 [16']      
    [115] 19:25   J.Ožalas  
 5   Nedas Šimkus        21:8  21:9 [17']  
[89] 17:20   N.Šimkus      
 12   Rokas Pakalnis    21:8  21:11 [16']      
  [103] 18:25   P.Levickas    
 13   Aldas Lenkšas      21:7  21:6 [17']    
[90] 17:20   P.Levickas      
 4   Paulius Levickas    21:9  21:6 [13']       1-a vieta
      [125] 20:30   J.Ožalas
 3   Ignas Lukoševičius          21:6  21:10 [20']
[91] 17:20   I.Lukoševičius      
 14   Armantas Vidzėnas    21:8  21:6 [13']      
  [104] 18:25   I.Lukoševičius    
 11   Ignas Dailidė      21:6  21:3 [14']    
[92] 17:20   D.Guja      
 6   Dovydas Guja    21:13  21:13 [18']      
    [116] 19:25   P.Balaišis  
 7   Daugirdas Špakauskas        22:20  5:21  21:14 [34']  
[93] 17:40   D.Špakauskas      
 10   Sviatoslav Papušin    21:10  21:8 [15']      
  [105] 18:45   P.Balaišis    
 15   Mangirdas Demenkovas      21:6  21:7 [17']    
[94] 17:40   P.Balaišis      
 2   Pijus Balaišis    21:3  21:2 [11']    P.Levickas   3-a vieta
      [126] 20:30   P.Levickas
       I.Lukoševičius   21:14  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Janušonis    
    [117] 19:45   N.Šimkus  
     N.Šimkus   17:21  21:15  21:16 [31']   5-a vieta
      [127] 20:30   N.Šimkus
     D.Guja     21:16  20:22  21:18 [27']
    [118] 19:45   D.Guja  
     D.Špakauskas   21:18  17:21  21:12 [29']  
         
         
       A.Janušonis   7-a vieta
     
       D.Špakauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Keraminas    
   K.Keraminas   ->    
    [119] 19:45   A.Lenkšas  
   R.Pakalnis     21:13  21:18 [17']  
  [106] 18:45   A.Lenkšas    
   A.Lenkšas   21:19  21:17 [19']     9-a vieta
      [128] 20:30   A.Vidzėnas
   A.Vidzėnas       19:21  21:18  21:18 [9']
  [107] 18:45   A.Vidzėnas    
   I.Dailidė   21:6  21:11 [17']    
    [120] 19:45   A.Vidzėnas  
   S.Papušin     21:14  21:6 [10']  
  [108] 18:45   S.Papušin    
   M.Demenkovas   21:19  21:18 [18']    
         
       K.Keraminas   11-a vieta
     
       S.Papušin   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Pakalnis  
     R.Pakalnis   ->   13-a vieta
     
     I.Dailidė     ->
     
     M.Demenkovas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.