Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Kristė Anciūtė ,   Ivija Baranauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
 K.Anciūtė, I.Baranauskaitė    
 8       ->    
  [58] 14:35   K.Anciūtė, I.Baranauskaitė  
 5   Augustė Leimonaitė ,   Patricija Zvezdinaitė      21:8  21:11 [19']  
[46] 13:35   V.Puišytė, L.Loginova    
 4   Vytenė Puišytė ,   Lia Loginova    9:21  21:19  21:19 [31']    1-a vieta
    [70] 15:35   K.Anciūtė, I.Baranauskaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė ,   Kamilė Rutkauskaitė        12:21  21:15  21:15 [37']
[47] 13:35   M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė    
 6   Milda Lekšaitė ,   Akvilė Petkevičiūtė    21:18  21:14 [23']    
  [59] 14:35   M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė  
 7   Ūla Lasinskaitė ,   Justė Mankevičiūtė      21:16  21:19 [31']  
[48] 13:35   M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
 2   Minija Barauskaitė ,   Gustė Šuliauskaitė    21:14  21:11 [21']    
     
     V.Puišytė, L.Loginova  3-a vieta
  [71] 15:35   M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė
   M.Lekšaitė, A.Petkevičiūtė   21:19  21:17 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė  
   A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė   ->  5-a vieta
    [72] 15:35   J.Kelečiūtė, K.Rutkauskaitė
   J.Kelečiūtė, K.Rutkauskaitė     21:17  21:11 [21']
  [60] 14:35   J.Kelečiūtė, K.Rutkauskaitė  
   Ū.Lasinskaitė, J.Mankevičiūtė   21:8  21:6 [17']  
       
       
     7-a vieta
     Ū.Lasinskaitė, J.Mankevičiūtė
     Ū.Lasinskaitė, J.Mankevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.