Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-16 vietos        
 D.Tankevič        
 32       ->        
  [4] 10:00   D.Tankevič      
 17   Pijus Povilonis      21:2  21:1 [9']      
[1] 10:00   P.Povilonis        
 16   Joris Bakonis    21:17  21:15 [1']        
    [17] 11:15   D.Tankevič    
 9   Benas Markevičius        21:10  21:18 [3']    
 B.Markevičius        
 24       ->        
  [5] 10:15   A.Zavackas      
 25         21:7  21:13 [3']      
 A.Zavackas        
 8   Adomas Zavackas    ->        
      [30] 12:15   D.Tankevič  
 5   Tautvydas Puišys          23:21  21:11 [11']  
 T.Puišys        
 28       ->        
  [6] 10:15   T.Puišys      
 21         21:18  21:9 [13']      
 J.Jatulis        
 12   Jurgis Jatulis    ->        
    [18] 11:15   R.Lesinskas    
 13   Kipras Nugaras        21:14  21:19 [16']    
 K.Nugaras        
 20       ->        
  [7] 10:15   R.Lesinskas      
 29         21:8  21:2 [12']      
 R.Lesinskas        
 4   Rokas Lesinskas    ->         1-a vieta
        [39] 12:55   E.Jonkus
 3   Titas Žibūda            15:21  21:14  21:15 [32']
 T.Žibūda        
 30       ->        
  [8] 10:15   T.Žibūda      
 19   Gintaras Day-Sirrat      21:9  21:9 [16']      
[2] 10:00   J.Kazlauskas        
 14   Jokūbas Kazlauskas    21:3  21:8 [2']        
    [19] 11:15   E.Jonkus    
 11   Benas Bačkaitis        21:12  21:11 [13']    
 B.Bačkaitis        
 22       ->        
  [9] 10:35   E.Jonkus      
 27         21:5  21:6 [14']      
 E.Jonkus        
 6   Emilis Jonkus    ->        
      [31] 12:15   E.Jonkus  
 7   Ridas Rudminas          21:17  21:16 [28']  
 R.Rudminas        
 26       ->        
  [10] 10:35   B.Kamantauskas      
 23         23:21  19:21  21:13 [30']      
 B.Kamantauskas        
 10   Benediktas Kamantauskas    ->        
    [20] 11:15   K.Sakalauskas    
 15   Aistis Baltakis        21:7  21:15 [18']    
[3] 10:00   A.Baltakis        
 18   Ignas Martyšius    21:9  21:4 [2']      R.Lesinskas   3-a vieta
  [11] 10:35   K.Sakalauskas   [40] 12:55   R.Lesinskas
 31         21:4  21:0 [15']    K.Sakalauskas   21:15  18:21  21:9 [38']
 K.Sakalauskas        
 2   Kipras Sakalauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Zavackas    
      [32] 12:15   A.Zavackas  
       T.Puišys   21:19  21:17 [25']   5-a vieta
        [41] 13:15   A.Zavackas
       T.Žibūda     21:17  16:21  21:9 [36']
      [33] 12:35   T.Žibūda  
       B.Kamantauskas   21:15  21:17 [19']  
           
           
         T.Puišys   7-a vieta
       
         B.Kamantauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Povilonis      
    [21] 11:35   B.Markevičius    
     B.Markevičius   21:10  21:7 [4']    
      [34] 12:35   B.Markevičius  
     J.Jatulis     21:16  21:12 [18']  
    [22] 11:35   J.Jatulis    
     K.Nugaras   21:9  21:8 [17']     9-a vieta
        [42] 13:15   B.Markevičius
     J.Kazlauskas       18:21  21:17  25:23 [33']
    [23] 11:35   J.Kazlauskas    
     B.Bačkaitis   21:19  21:18 [17']    
      [35] 12:35   R.Rudminas  
     R.Rudminas     21:18  21:14 [9']  
    [24] 11:35   R.Rudminas    
     A.Baltakis   21:7  21:7 [11']    
           
         J.Jatulis   11-a vieta
       
         J.Kazlauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Povilonis    
       
       K.Nugaras   ->   13-a vieta
       
       B.Bačkaitis     ->
       
       A.Baltakis   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Bakonis      
   J.Bakonis   ->      
     J.Bakonis    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Bakonis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [25] 11:55   J.Bakonis
          21:9  20:22  21:5 [26']
   G.Day-Sirrat      
   G.Day-Sirrat   ->      
     G.Day-Sirrat    
      ->    
   .      
    ->      
      [12] 10:35   I.Martyšius  
        15:21  21:14  21:19 [26']  
   .      
    ->      
     I.Martyšius    
   I.Martyšius     ->    
   I.Martyšius      
    ->     19-a vieta
         G.Day-Sirrat
         G.Day-Sirrat   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.