Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Kipras Sakalauskas 
 Dominik Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Sakalauskas, D.Tankevič      
 16       ->      
  [53] 14:15   K.Sakalauskas, D.Tankevič    
 9   Domantas Gališanskas 
 Jonas Venckus 
    21:7  21:4 [16']    
[44] 13:15   D.Gališanskas, J.Venckus      
 8   Joris Bakonis 
 Kipras Nugaras 
  21:16  21:16 [12']      
    [66] 15:15   K.Sakalauskas, D.Tankevič  
 5   Tautvydas Puišys 
 Benas Markevičius 
      21:12  21:15 [19']  
 T.Puišys, B.Markevičius      
 12       ->      
  [54] 14:15   B.Kamantauskas, E.Jonkus    
 13         21:11  21:14 [18']    
 B.Kamantauskas, E.Jonkus      
 4   Benediktas Kamantauskas 
 Emilis Jonkus 
  ->       1-a vieta
      [78] 16:15   K.Sakalauskas, D.Tankevič
 3   Rokas Lesinskas 
 Adomas Zavackas 
        21:11  21:14 [24']
 R.Lesinskas, A.Zavackas      
 14       ->      
  [55] 14:15   R.Lesinskas, A.Zavackas    
 11         21:9  21:11 [19']    
 J.Jatulis, J.Kazlauskas      
 6   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
  ->      
    [67] 15:15   R.Lesinskas, A.Zavackas  
 7   Benas Bačkaitis 
 Aistis Baltakis 
      23:21  21:11 [22']  
[45] 13:35   B.Bačkaitis, A.Baltakis      
 10   Gintaras Day-Sirrat 
 Pijus Povilonis 
  21:9  21:18 [16']      
  [56] 14:15   R.Rudminas, T.Žibūda    
 15         21:8  21:5 [20']    
 R.Rudminas, T.Žibūda      
 2   Ridas Rudminas 
 Titas Žibūda 
  ->    B.Kamantauskas, E.Jonkus   3-a vieta
      [79] 16:15   B.Kamantauskas, E.Jonkus
       R.Rudminas, T.Žibūda   21:14  16:21  24:22 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Gališanskas, J.Venckus    
    [68] 15:15   T.Puišys, B.Markevičius  
     T.Puišys, B.Markevičius   21:16  21:5 [21']   5-a vieta
      [80] 16:15   T.Puišys, B.Markevičius
     J.Jatulis, J.Kazlauskas     21:9  21:13 [17']
    [69] 15:35   J.Jatulis, J.Kazlauskas  
     B.Bačkaitis, A.Baltakis   21:9  21:14 [23']  
         
         
       D.Gališanskas, J.Venckus   7-a vieta
     
       B.Bačkaitis, A.Baltakis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bakonis, K.Nugaras    
   J.Bakonis, K.Nugaras   ->    
     J.Bakonis, K.Nugaras  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [57] 14:35   G.Day-Sirrat, P.Povilonis
        22:24  21:11  21:9 [37']
   .    
    ->    
     G.Day-Sirrat, P.Povilonis  
   G.Day-Sirrat, P.Povilonis     ->  
   G.Day-Sirrat, P.Povilonis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.