Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24 2019-03-24  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-16 vietos        
[89] 17:30    D.Pakšys        
 32   Vakaris Žilinskas    21:2  21:1 [11']        
  [110] 19:05    D.Pakšys      
 17   Tautvydas Puišys      21:19  21:6 [17']      
[90] 17:30    E.Jonkus        
 16   Emilis Jonkus    21:15  21:15 [21']        
    [132] 20:15   D.Pakšys    
 9   Nojus Budrikas        21:10  21:9 [13']    
[91] 17:50    N.Budrikas        
 24   Benas Markevičius    21:10  21:18 [18']        
  [111] 19:05    N.Budrikas      
 25   Kristupas Vingelis      21:12  18:21  21:18 [37']      
[92] 17:50    J.Žukauskas        
 8   Justas Žukauskas    21:14  21:9 [15']        
      [177] 11:10    D.Pakšys  
 5   Mykolas Grytė          21:14  21:17 [19']  
[93] 17:50    M.Grytė        
 28   Simonas Duoba    21:15  21:15 [19']        
  [112] 19:05    R.Lesinskas      
 21   Adas Kaminskas      21:11  21:9 [18']      
[94] 17:50    R.Lesinskas        
 12   Rokas Lesinskas    21:6  21:17 [21']        
    [133] 20:40    V.Šukys    
 13   Mantas Šatkauskas        21:18  21:16 [23']    
[95] 17:50    M.Šatkauskas        
 20   Daugirdas Špakauskas    21:10  21:16 [17']        
  [113] 19:05    V.Šukys      
 29   Jurgis Jatulis      21:9  21:17 [14']      
[96] 17:50    V.Šukys        
 4   Vytautas Šukys    21:8  21:8 [13']         1-a vieta
        [193] 12:25    D.Pakšys
 3   Matas Mackevičius            21:14  21:10 [20']
[97] 18:15    M.Mackevičius        
 30   Paulius Jakubčionis    21:2  21:2 [10']        
  [114] 19:05    M.Mackevičius      
 19   Paulius Pocius      21:6  21:3 [14']      
[98] 18:15    T.Žibūda        
 14   Titas Žibūda    17:21  21:14  21:10 [30']        
    [134] 20:40    M.Mackevičius    
 11   Kipras Sakalauskas        21:10  21:12 [14']    
[99] 18:15    K.Sakalauskas        
 22   Adomas Zavackas    21:16  21:16 [20']        
  [115] 19:30    N.Tenikaitis      
 27   Justas Peciukonis      21:15  21:12 [15']      
[100] 18:15    N.Tenikaitis        
 6   Nojus Tenikaitis    21:3  23:21 [15']        
      [178] 11:10    M.Mackevičius  
 7   Dominik Tankevič          23:21  21:17 [32']  
[101] 18:15    D.Tankevič        
 26   Jokūbas Kazlauskas    21:4  21:6 [12']        
  [116] 19:30    D.Tankevič      
 23   Dominykas Gabriūnas      21:7  21:9 [15']      
[102] 18:15    D.Daugėla        
 10   Domas Daugėla    21:13  21:15 [21']        
    [135] 20:40    M.Gedrimas    
 15   Daniel Leonovič        21:6  21:13 [20']    
[103] 18:40    B.Kamantauskas        
 18   Benediktas Kamantauskas    21:9  21:19 [20']      V.Šukys   3-a vieta
  [117] 19:30    M.Gedrimas   [194] 12:25    V.Šukys
 31   Emilius Klarenbeek      21:19  21:7 [17']    M.Gedrimas   17:21  21:19  21:11 [35']
[104] 18:40    M.Gedrimas        
 2   Markas Gedrimas    21:11  21:6 [12']     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas    
      [179] 11:10    R.Lesinskas  
       R.Lesinskas   21:5  21:12 [20']   5-a vieta
        [195] 12:25    R.Lesinskas
       N.Tenikaitis     21:19  21:12 [27']
      [180] 11:10    D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:14  21:10 [16']  
           
           
         N.Budrikas   7-a vieta
        [196] 12:25    N.Tenikaitis
         N.Tenikaitis   21:11  16:21  21:16 [29']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Jonkus      
    [136] 20:40    E.Jonkus    
     J.Žukauskas   17:21  21:16  22:20 [31']    
      [181] 11:35    E.Jonkus  
     M.Grytė     21:11  21:12 [17']  
    [137] 20:40    M.Grytė    
     M.Šatkauskas   21:18  21:19 [20']     9-a vieta
        [197] 12:25    E.Jonkus
     T.Žibūda       21:15  21:13 [18']
    [138] 20:40    K.Sakalauskas    
     K.Sakalauskas   21:18  19:21  21:13 [35']    
      [182] 11:35    K.Sakalauskas  
     D.Daugėla     23:21  21:16 [23']  
    [139] 21:05    B.Kamantauskas    
     B.Kamantauskas   18:21  21:19  21:18 [31']    
           
         M.Grytė   11-a vieta
        [198] 12:25    B.Kamantauskas
         B.Kamantauskas   15:21  21:16  21:17 [35']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Žukauskas    
      [183] 11:35    M.Šatkauskas  
       M.Šatkauskas   21:17  21:7 [15']   13-a vieta
        [199] 12:50    D.Daugėla
       T.Žibūda     22:20  21:18 [18']
      [184] 11:35    D.Daugėla  
       D.Daugėla   21:17  20:22  21:13 [33']  
           
           
         J.Žukauskas   15-a vieta
        [200] 12:50    J.Žukauskas
    Dėl 17-32 vietos      T.Žibūda   23:21  21:14 [21']
   V.Žilinskas        
  [118] 19:30    T.Puišys      
   T.Puišys   21:12  21:11 [18']      
    [140] 21:05    T.Puišys    
   B.Markevičius     21:7  21:9 [16']    
  [119] 19:30    B.Markevičius      
   K.Vingelis   21:15  22:24  21:11 [29']      
      [185] 11:35    A.Kaminskas  
   S.Duoba       ->  
  [120] 19:30    A.Kaminskas      
   A.Kaminskas   21:18  25:23 [26']      
    [141] 21:05    A.Kaminskas    
   D.Špakauskas     21:12  21:19 [16']    
  [121] 19:50    J.Jatulis      
   J.Jatulis   18:21  22:20  21:16 [28']       17-a vieta
        [201] 12:50    A.Kaminskas
   P.Jakubčionis         21:18  21:12 [20']
  [122] 19:50    P.Pocius      
   P.Pocius   21:9  21:19 [18']      
    [142] 21:05    A.Zavackas    
   A.Zavackas     21:14  21:14 [20']    
  [123] 19:50    A.Zavackas      
   J.Peciukonis   21:8  21:15 [14']      
      [186] 11:35    A.Zavackas  
   J.Kazlauskas       21:18  22:20 [24']  
  [124] 19:50    D.Gabriūnas      
   D.Gabriūnas   20:22  21:15  21:12 [27']      
    [143] 21:05    D.Leonovič    
   D.Leonovič     21:17  21:9 [21']    
  [125] 19:50    D.Leonovič      
   E.Klarenbeek   21:12  21:9 [15']    T.Puišys   19-a vieta
       
         D.Leonovič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       B.Markevičius    
       
       J.Jatulis   ->   21-a vieta
       
       P.Pocius     ->
       
       D.Gabriūnas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
     V.Žilinskas      
       
     K.Vingelis   ->    
       
     S.Duoba     ->  
       
     D.Špakauskas   ->     25-a vieta
       
     P.Jakubčionis       ->
       
     J.Peciukonis   ->    
       
     J.Kazlauskas     ->  
       
     E.Klarenbeek   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.