Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24 2019-03-24  
 1   Snežana Poklikajeva    Dėl 1-16 vietos        
 S.Poklikajeva        
 32       ->        
  [45] 14:40    S.Poklikajeva      
 17   Augustė Stankevičiūtė      21:11  21:16 [17']      
[27] 13:30    A.Stankevičiūtė        
 16   Atėnė Peleckytė    21:14  21:4 [19']        
    [65] 15:50    S.Poklikajeva    
 9   Dangė Lygnugarytė        21:10  21:10 [21']    
[28] 13:30    D.Lygnugarytė        
 24   Lukrecija Bartuškaitė    21:12  21:8 [19']        
  [46] 14:40    V.Trakšelytė      
 25   Aistė Jarutytė      21:13  21:13 [18']      
[29] 13:30    V.Trakšelytė        
 8   Vakarė Trakšelytė    21:6  21:5 [13']        
      [151] 09:30    S.Borisenko  
 5   Jogailė Kelečiūtė          22:20  21:19 [22']  
[30] 13:30    J.Kelečiūtė        
 28   Milana Leven    21:5  21:2 [11']        
  [47] 14:40    J.Kelečiūtė      
 21   Akvilė Petkevičiūtė      21:9  21:10 [12']      
[31] 13:50    A.Petkevičiūtė        
 12   Rusnė Vitkauskaitė    21:18  21:8 [20']        
    [66] 15:50    S.Borisenko    
 13   Liepa Aleknavičiūtė        21:16  21:7 [18']    
[32] 13:50    L.Aleknavičiūtė        
 20   Greta Vedrickaitė    21:13  17:21  21:18 [28']        
  [48] 14:40    S.Borisenko      
 29   Milana Černiauskaitė      21:11  21:8 [13']      
[33] 13:50    S.Borisenko        
 4   Signė Borisenko    21:8  21:2 [11']         1-a vieta
        [168] 10:20    M.Sukackaitė
 3   Viltė Paulauskaitė            21:19  21:18 [24']
 V.Paulauskaitė        
 30       ->        
  [49] 15:05    V.Paulauskaitė      
 19   Taja Leonovič      21:9  21:17 [14']      
[34] 13:50    T.Leonovič        
 14   Aina Ralytė    21:14  15:21  21:8 [32']        
    [67] 16:15    V.Paulauskaitė    
 11   Vakarė Žilytė        21:10  21:8 [17']    
[35] 13:50    A.Ramaneckaitė        
 22   Aurelija Ramaneckaitė    21:17  21:18 [19']        
  [50] 15:05    M.Barauskaitė      
 27   Paulina Gečaitė      21:19  21:14 [21']      
[26] 13:30    M.Barauskaitė        
 6   Minija Barauskaitė    21:11  21:8 [14']        
      [152] 09:30    M.Sukackaitė  
 7   Martyna Marija Marcinkevičiūtė          15:21  21:16  21:8 [31']  
[36] 13:50    M.Marcinkevičiūtė        
 26   Barbora Cirtautaitė    21:12  21:1 [12']        
  [51] 15:05    K.Čyvaitė      
 23   Marija Rimkutė      21:16  21:19 [18']      
[37] 14:15    K.Čyvaitė        
 10   Kotryna Čyvaitė    21:11  21:9 [14']        
    [68] 16:15    M.Sukackaitė    
 15   Jorūnė Šalnaitė        21:8  21:4 [13']    
[38] 14:15    J.Šalnaitė        
 18   Smiltė Mauragytė    21:5  21:7 [13']      S.Poklikajeva   3-a vieta
  [52] 15:05    M.Sukackaitė   [169] 10:45    V.Paulauskaitė
 31         21:9  21:6 [12']    V.Paulauskaitė   21:19  21:9 [17']
 M.Sukackaitė        
 2   Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Trakšelytė    
      [153] 09:30    J.Kelečiūtė  
       J.Kelečiūtė   21:23  21:16  21:11 [36']   5-a vieta
        [170] 10:45    M.Barauskaitė
       M.Barauskaitė     21:17  12:21  21:19 [33']
      [154] 09:30    M.Barauskaitė  
       K.Čyvaitė   21:14  21:8 [16']  
           
           
         V.Trakšelytė   7-a vieta
        [171] 10:45    K.Čyvaitė
         K.Čyvaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Stankevičiūtė      
    [69] 16:15    A.Stankevičiūtė    
     D.Lygnugarytė   21:13  21:9 [20']    
      [155] 09:30    A.Stankevičiūtė  
     A.Petkevičiūtė     21:15  21:14 [20']  
    [70] 16:15    A.Petkevičiūtė    
     L.Aleknavičiūtė   15:21  21:15  21:18 [29']     9-a vieta
        [172] 10:45    T.Leonovič
     T.Leonovič       14:21  21:16  21:15 [35']
    [71] 16:15    T.Leonovič    
     A.Ramaneckaitė   21:10  17:21  21:14 [31']    
      [156] 09:30    T.Leonovič  
     M.Marcinkevičiūtė     ->  
    [72] 16:15    J.Šalnaitė    
     J.Šalnaitė   21:14  21:13 [20']    
           
         A.Petkevičiūtė   11-a vieta
        [173] 10:45    A.Petkevičiūtė
         J.Šalnaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Lygnugarytė    
      [157] 09:55    D.Lygnugarytė  
       L.Aleknavičiūtė   21:11  21:17 [17']   13-a vieta
        [174] 10:45    M.Marcinkevičiūtė
       A.Ramaneckaitė     21:14  21:12 [17']
      [158] 09:55    M.Marcinkevičiūtė  
       M.Marcinkevičiūtė   21:9  21:8 [15']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   15-a vieta
        [175] 11:10    A.Ramaneckaitė
    Dėl 17-32 vietos      A.Ramaneckaitė   21:19  17:21  21:14 [35']
         
   A.Peleckytė      
   A.Peleckytė   ->      
    [73] 16:40    A.Peleckytė    
   L.Bartuškaitė     15:21  21:14  21:17 [43']    
  [53] 15:05    L.Bartuškaitė      
   A.Jarutytė   21:12  21:11 [17']      
      [159] 09:55    A.Peleckytė  
   M.Leven       21:14  21:12 [20']  
  [54] 15:05    R.Vitkauskaitė      
   R.Vitkauskaitė   21:17  21:15 [17']      
    [74] 16:40    R.Vitkauskaitė    
   G.Vedrickaitė     21:18  9:21  21:17 [30']    
  [55] 15:30    G.Vedrickaitė      
   M.Černiauskaitė   21:13  21:18 [17']       17-a vieta
        [176] 11:10    A.Peleckytė
          22:20  21:16 [25']
   A.Ralytė      
   A.Ralytė   ->      
    [75] 17:00    A.Ralytė    
   V.Žilytė     22:20  17:21  21:19 [29']    
  [56] 15:30    V.Žilytė      
   P.Gečaitė   21:14  21:11 [16']      
      [160] 09:55    A.Ralytė  
   B.Cirtautaitė       21:15  21:15 [19']  
  [57] 15:30    M.Rimkutė      
   M.Rimkutė   21:14  21:17 [18']      
    [76] 16:40    M.Rimkutė    
   S.Mauragytė     21:23  21:12  21:14 [31']    
   S.Mauragytė      
    ->    R.Vitkauskaitė   19-a vieta
       
         M.Rimkutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       L.Bartuškaitė    
       
       G.Vedrickaitė   ->   21-a vieta
       
       V.Žilytė     ->
       
       S.Mauragytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Jarutytė    
     A.Jarutytė   ->    
       
     M.Leven     ->  
       
     M.Černiauskaitė   ->     25-a vieta
       
          ->
     P.Gečaitė    
     P.Gečaitė   ->    
       
     B.Cirtautaitė     ->  
     B.Cirtautaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.