Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai, Data: 2019-04-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-13 2019-04-13 2019-04-14 2019-04-14 2019-04-14  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Pakšys        
 32       ->        
  [91] 17:00    D.Pakšys      
 17   Jurgis Jatulis      21:1  21:2 [10']      
[71] 15:45    R.Ivanauskas        
 16   Rojus Ivanauskas    21:15  16:21  24:22 [35']        
    [114] 18:15    D.Pakšys    
 9   Emilis Jonkus        21:6  21:5 [14']    
[72] 16:10    E.Jonkus        
 24   Martynas Plauška    21:6  21:7 [14']        
  [92] 17:00    E.Jonkus      
 25   Kipras Nugaras      21:18  21:6 [18']      
[73] 16:10    T.Žibūda        
 8   Titas Žibūda    21:2  21:8 [12']        
      [187] 09:45    D.Pakšys  
 5   Rokas Lesinskas          21:9  21:5 [16']  
 R.Lesinskas        
 28       ->        
  [95] 17:00    R.Lesinskas      
 21   Jokūbas Kazlauskas      21:11  21:11 [20']      
[74] 16:10    D.Leonovič        
 12   Daniel Leonovič    21:8  21:3 [12']        
    [115] 18:15    R.Lesinskas    
 13   Tautvydas Puišys        21:11  21:13 [21']    
[75] 16:10    T.Puišys        
 20   Joringis Skirgaila    21:14  21:5 [18']        
  [96] 17:25    D.Tankevič      
 29         21:2  21:6 [17']      
 D.Tankevič        
 4   Dominik Tankevič    ->         1-a vieta
        [207] 11:10    D.Pakšys
 3   Mykolas Grytė            21:5  21:6 [15']
 M.Grytė        
 30       ->        
  [97] 17:25    M.Grytė      
 19   Benas Markevičius      21:15  21:13 [18']      
[76] 16:10    A.Mažeika        
 14   Adomas Mažeika    21:18  21:14 [21']        
    [116] 18:15    K.Sakalauskas    
 11   Mantas Lukonas        21:8  17:21  21:9 [29']    
[77] 16:10    M.Lukonas        
 22   Benas Drobavičius    21:7  21:6 [14']        
  [98] 17:25    K.Sakalauskas      
 27         21:8  21:15 [18']      
 K.Sakalauskas        
 6   Kipras Sakalauskas    ->        
      [188] 09:45    K.Sakalauskas  
 7   Rokas Dargis          22:24  21:12  21:15 [37']  
[78] 16:10    R.Dargis        
 26   Dainius Kiškis    21:3  21:5 [10']        
  [100] 17:25    B.Kamantauskas      
 23   Nojus Alijauskas      21:23  21:16  21:15 [34']      
[83] 16:35    B.Kamantauskas        
 10   Benediktas Kamantauskas    21:0  21:9 [12']        
    [117] 18:15    N.Tenikaitis    
 15   Adomas Zavackas        21:18  23:21 [24']    
[84] 16:35   E.Puidokas        
 18   Eimantas Puidokas      B/Ž      R.Lesinskas   3-a vieta
  [101] 17:25    N.Tenikaitis   [208] 11:10    R.Lesinskas
 31         27:25  21:13 [25']    N.Tenikaitis   21:5  21:10 [14']
 N.Tenikaitis        
 2   Nojus Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jonkus    
      [189] 09:45    D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:12  21:19 [20']   5-a vieta
        [209] 11:10    D.Tankevič
       M.Grytė     21:12  21:16 [18']
      [190] 10:10    B.Kamantauskas  
       B.Kamantauskas   18:21  21:13  21:17 [30']  
           
           
         E.Jonkus   7-a vieta
       
         M.Grytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Ivanauskas      
    [122] 18:40    T.Žibūda    
     T.Žibūda   21:12  21:10 [17']    
      [191] 10:10    D.Leonovič  
     D.Leonovič     23:21  21:18 [24']  
    [123] 18:40    D.Leonovič    
     T.Puišys   21:15  21:15 [21']     9-a vieta
        [210] 11:10    D.Leonovič
     A.Mažeika       21:14  21:13 [20']
    [124] 18:40    M.Lukonas    
     M.Lukonas   21:19  21:18 [22']    
      [192] 10:10    M.Lukonas  
     R.Dargis     21:17  21:23  21:18 [29']  
    [125] 18:40    R.Dargis    
     E.Puidokas   19:21  21:14  21:18 [36']    
           
         T.Žibūda   11-a vieta
       
         R.Dargis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Ivanauskas    
       
       T.Puišys   ->   13-a vieta
       
       A.Mažeika     ->
       
       E.Puidokas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Jatulis      
   J.Jatulis   ->      
    [195] 10:10    J.Jatulis    
   M.Plauška     21:11  17:21  21:17 [24']    
  [102] 17:25    M.Plauška      
   K.Nugaras   21:16  21:15 [19']      
      [215] 11:35    J.Kazlauskas  
        21:11  19:21  21:16 [24']  
   J.Kazlauskas      
   J.Kazlauskas   ->      
    [196] 10:10    J.Kazlauskas    
   J.Skirgaila     21:17  21:17 [19']    
   J.Skirgaila      
    ->       17-a vieta
        [234] 12:30    J.Kazlauskas
          21:19  21:16 [22']
   B.Markevičius      
   B.Markevičius   ->      
    [197] 10:10    B.Markevičius    
   B.Drobavičius     21:9  21:0 [13']    
   B.Drobavičius      
    ->      
      [216] 11:35    B.Markevičius  
   D.Kiškis       21:6  21:7 [17']  
  [103] 17:25    N.Alijauskas      
   N.Alijauskas   21:10  21:10 [16']      
    [198] 10:40   N.Alijauskas    
   A.Zavackas       B/Ž    
   A.Zavackas      
    ->    J.Jatulis   19-a vieta
       
         N.Alijauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Plauška    
       
       J.Skirgaila   ->   21-a vieta
       
       B.Drobavičius     ->
       
       A.Zavackas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Nugaras    
     K.Nugaras   ->    
       K.Nugaras  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       D.Kiškis  
     D.Kiškis     ->  
     D.Kiškis    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.