Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 33, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-32 vietos          
 V.Bagdanavičius          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   V.Bagdanavičius        
 33         ->        
 .          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
    [133] 19:40    V.Bagdanavičius      
 17   Nojus Budrikas        21:4  21:7 [13']      
 N.Budrikas          
 48       ->          
  [107] 17:40    K.Sakalauskas        
 49         21:14  21:15 [18']        
 K.Sakalauskas          
 16   Kipras Sakalauskas    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [158] 21:15    V.Bagdanavičius    
 9   Deinoras Gudavičius          21:7  21:9 [15']    
 D.Gudavičius          
 56       ->          
  [108] 17:40    D.Gudavičius        
 41         21:12  21:12 [14']        
 N.Šimkus          
 24   Nedas Šimkus    ->          
    [134] 19:40    S.Kanapeckas      
 25   Augustas Janušonis        19:21  21:13  21:19 [32']      
 A.Janušonis          
 40       ->          
  [109] 18:05    S.Kanapeckas        
 57         21:17  21:15 [19']        
 S.Kanapeckas          
 8   Simas Kanapeckas    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [205] 11:15    V.Bagdanavičius  
 5   Simas Skurdauskas            21:7  21:14 [16']  
 S.Skurdauskas          
 60       ->          
  [110] 18:05    S.Skurdauskas        
 37         21:7  21:8 [15']        
 M.Aitmagambetov          
 28   Miras Aitmagambetov    ->          
    [135] 19:40    S.Skurdauskas      
 21   Domas Daugėla        21:19  20:22  21:9 [36']      
 D.Daugėla          
 44       ->          
  [111] 18:05    M.Mackevičius        
 53         21:10  21:9 [15']        
 M.Mackevičius          
 12   Matas Mackevičius    ->          
      [159] 21:15    S.Skurdauskas    
 13   Ąžuolas Barkauskas          21:17  21:14 [20']    
 Ą.Barkauskas          
 52       ->          
  [112] 18:05    Ą.Barkauskas        
 45         21:16  21:19 [17']        
 J.Maziliauskas          
 20   Jonas Maziliauskas    ->          
    [136] 19:40    D.Genys      
 29   Paulius Jakubčionis        21:10  18:21  21:9 [29']      
 P.Jakubčionis          
 36       ->          
  [113] 18:05    D.Genys        
 61         21:9  21:8 [13']        
 D.Genys          
 4   Dovas Genys    ->           1-a vieta
          [218] 12:15    V.Bagdanavičius
 3   Simas Novikas              21:6  21:11 [16']
 S.Novikas          
 62       ->          
  [114] 18:05    S.Novikas        
 35   Adas Lečas      21:8  21:6 [15']        
[96] 16:50    A.Lečas          
 30   Benas Markevičius    21:13  21:19 [13']          
    [137] 19:40    S.Novikas      
 19   Emilis Jonkus        21:12  21:13 [20']      
 E.Jonkus          
 46       ->          
  [115] 18:30    E.Jonkus        
 51         21:16  21:18 [20']        
 N.Tenikaitis          
 14   Nojus Tenikaitis    ->          
      [160] 21:15    A.Valatka    
 11   Arnas Juknevičius          21:13  16:21  22:20 [42']    
 A.Juknevičius          
 54       ->          
  [116] 18:30    M.Šatkauskas        
 43         21:19  21:13 [18']        
 M.Šatkauskas          
 22   Mantas Šatkauskas    ->          
    [138] 19:40    A.Valatka      
 27   Dominykas Gabriūnas        21:5  21:10 [12']      
 D.Gabriūnas          
 38       ->          
  [117] 18:30    A.Valatka        
 59         21:13  21:7 [17']        
 A.Valatka          
 6   Augustas Valatka    ->          
        [206] 11:15    D.Pakšys  
 7   Markas Gedrimas            21:18  21:11 [22']  
 M.Gedrimas          
 58       ->          
  [118] 18:30   M.Gedrimas        
 39         21:16  21:10 [25']        
 A.Kaminskas          
 26   Adas Kaminskas    ->          
    [139] 20:05    V.Šukys      
 23   Ričard Kim        21:13  15:21  21:18 [35']      
 R.Kim          
 42       ->          
  [119] 18:30    V.Šukys        
 55         21:19  21:8 [19']        
 V.Šukys          
 10   Vytautas Šukys    ->          
      [161] 21:15    D.Pakšys    
 15   Rokas Lesinskas          21:11  21:12 [16']    
 R.Lesinskas          
 50       ->        S.Skurdauskas   3-a vieta
  [120] 18:30    R.Lesinskas     [219] 12:30    A.Valatka
 47         21:11  21:7 [16']      A.Valatka   21:13  21:8 [20']
 J.Žukauskas          
 18   Justas Žukauskas    ->          
    [140] 20:05    D.Pakšys      
 31   Simonas Duoba        21:6  21:9 [18']      
[97] 17:15    S.Duoba          
 34   Martynas Plauška    22:20  21:12 [23']          
  [121] 18:50    D.Pakšys        
 63         21:8  21:3 [13']        
 D.Pakšys          
 2   Domas Pakšys    ->       Dėl 5-8 vietos    
         S.Kanapeckas    
        [207] 11:30    S.Kanapeckas  
         D.Genys   14:21  21:17  23:21 [34']   5-a vieta
          [220] 12:30    S.Novikas
         S.Novikas     21:17  19:21  21:18 [37']
        [208] 11:30    S.Novikas  
         V.Šukys   8:21  21:14  21:11 [34']  
             
             
           D.Genys   7-a vieta
          [221] 12:30    V.Šukys
           V.Šukys   21:7  21:9 [12']
        Dėl 9-16 vietos      
       K.Sakalauskas      
      [162] 21:15    D.Gudavičius    
       D.Gudavičius   21:18  21:19 [18']    
        [209] 11:30    D.Gudavičius  
       M.Mackevičius     20:22  21:17  21:19 [34']  
      [163] 21:40    M.Mackevičius    
       Ą.Barkauskas   21:14  18:21  21:18 [34']     9-a vieta
          [222] 12:45    D.Gudavičius
       E.Jonkus       21:17  21:18 [16']
      [164] 21:40    E.Jonkus    
       M.Šatkauskas   21:11  21:17 [16']    
        [210] 11:45    E.Jonkus  
       M.Gedrimas     24:22  21:18 [25']  
      [165] 21:40    R.Lesinskas    
       R.Lesinskas   21:16  21:14 [18']    
             
           M.Mackevičius   11-a vieta
         
           R.Lesinskas   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         K.Sakalauskas    
         
         Ą.Barkauskas   ->   13-a vieta
         
         M.Šatkauskas     ->
         
         M.Gedrimas   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
           
     N.Budrikas      
     N.Budrikas   ->      
      [166] 21:40    N.Šimkus    
     N.Šimkus     21:15  21:14 [16']    
    [141] 20:05    N.Šimkus      
     A.Janušonis   15:21  21:18  21:19 [30']      
        [211] 11:45    J.Maziliauskas  
     M.Aitmagambetov       18:21  21:10  21:16 [27']  
    [142] 20:05    D.Daugėla      
     D.Daugėla   21:18  21:16 [18']      
      [167] 21:40    J.Maziliauskas    
     J.Maziliauskas     21:9  21:4 [13']    
    [143] 20:05    J.Maziliauskas      
     P.Jakubčionis   21:14  21:7 [14']       17-a vieta
          [223] 12:45    A.Juknevičius
     A.Lečas         21:17  21:3 [14']
    [144] 20:05    N.Tenikaitis      
     N.Tenikaitis   21:15  21:18 [19']      
      [168] 21:40    A.Juknevičius    
     A.Juknevičius     21:23  22:20  21:17 [32']    
    [145] 20:30    A.Juknevičius      
     D.Gabriūnas   21:17  21:10 [20']      
        [212] 11:45    A.Juknevičius  
     A.Kaminskas       21:18  21:16 [19']  
    [146] 20:30    A.Kaminskas      
     R.Kim   17:21  21:15  21:17 [29']      
      [169] 21:40    A.Kaminskas    
     J.Žukauskas     21:15  21:15 [19']    
    [147] 20:30    J.Žukauskas      
     S.Duoba   22:20  13:21  21:17 [30']    N.Šimkus   19-a vieta
         
           A.Kaminskas   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         N.Budrikas    
         
         D.Daugėla   ->   21-a vieta
         
         N.Tenikaitis     ->
         
         J.Žukauskas   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
       A.Janušonis    
       A.Janušonis   ->    
         
       M.Aitmagambetov     ->  
         
       P.Jakubčionis   ->     25-a vieta
         
       A.Lečas       ->
         
       D.Gabriūnas   ->    
         
       R.Kim     ->  
         
       S.Duoba   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         .  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           M.Plauška
            ->
   B.Markevičius        
   B.Markevičius   ->        
     B.Markevičius      
      ->      
   .        
    ->        
       B.Markevičius    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
        [122] 18:50    M.Plauška  
          21:16  21:16 [20']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Plauška    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     M.Plauška    B.Markevičius
   M.Plauška     ->    B.Markevičius   ->
   M.Plauška        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.