Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [17] 11:40    D.Tankevič    
 9   Rokas Daugėla      21:1  21:4 [12']    
[1] 11:00   R.Daugėla      
 8   Paulius Alijošius    21:16  19:21  21:13 [30']      
    [37] 13:20    D.Tankevič  
 5   Ugnius Lygnugaris        21:6  21:9 [19']  
[2] 11:00    U.Lygnugaris      
 12   Jogaila Altaravičius    21:18  17:21  21:15 [30']      
  [18] 11:40    D.Tankevič    
 13   Jokūbas Sadauskas      21:4  21:14 [16']    
[3] 11:00    D.Tankevič      
 4   Daniel Tankevič    21:9  21:7 [18']       1-a vieta
      [177] 09:20    D.Tankevič
 3   Adomas Mažeika          21:12  21:6 [18']
 A.Mažeika      
 14       ->      
  [22] 12:05    A.Mažeika    
 11   Tadas Rimkus      21:12  17:21  21:16 [29']    
[4] 11:00    J.Skirgaila      
 6   Joringis Skirgaila    21:7  21:8 [14']      
    [38] 13:20    D.Leonovič  
 7   Rokas Krūminas        21:7  21:9 [14']  
[5] 11:00    R.Krūminas      
 10   Mykolas Jakštys    21:12  16:21  22:20 [32']      
  [23] 12:05    D.Leonovič    
 15         21:5  21:7 [13']    
 D.Leonovič      
 2   Daniel Leonovič    ->    D.Tankevič   3-a vieta
      [178] 09:20    A.Mažeika
       A.Mažeika   18:21  21:12  21:11 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Daugėla    
    [41] 13:20    R.Daugėla  
     U.Lygnugaris   18:21  21:10  21:6 [25']   5-a vieta
      [179] 09:20    J.Skirgaila
     J.Skirgaila     21:8  21:12 [15']
    [42] 13:20    J.Skirgaila  
     R.Krūminas   21:6  21:7 [13']  
         
         
       U.Lygnugaris   7-a vieta
      [174] 09:00    R.Krūminas
       R.Krūminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Alijošius    
   P.Alijošius   ->    
    [43] 13:45    P.Alijošius  
   J.Altaravičius     21:19  17:21  24:22 [36']  
  [24] 12:05    J.Altaravičius    
   J.Sadauskas   21:11  21:14 [16']     9-a vieta
      [175] 09:00    M.Jakštys
        ->
   T.Rimkus    
   T.Rimkus   ->    
    [44] 13:45    M.Jakštys  
   M.Jakštys     21:12  21:12 [18']  
   M.Jakštys    
    ->    
         
       J.Altaravičius   11-a vieta
     
       T.Rimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Sadauskas  
     J.Sadauskas   ->   13-a vieta
       J.Sadauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.