Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-28 2019-09-28 2019-09-28 2019-09-29  
 1   Nomeda Seniūnaitė    Dėl 1-8 vietos      
 N.Seniūnaitė      
 16       ->      
  [28] 12:25    N.Seniūnaitė    
 9   Rusnė Vidzėnaitė      21:9  21:14 [15']    
[6] 11:00    U.Tiškutė      
 8   Ugnė Tiškutė    19:21  21:15  21:16 [27']      
    [47] 13:45    G.Vancevičiūtė  
 5   Goda Vancevičiūtė        21:13  21:11 [17']  
[10] 11:20    G.Vancevičiūtė      
 12   Marija Kolojanskaitė    21:2  21:5 [13']      
  [29] 12:25    G.Vancevičiūtė    
 13   Gretė Velykytė      21:7  21:9 [14']    
[11] 11:20    U.Gatelytė      
 4   Urtė Gatelytė    21:4  21:2 [12']       1-a vieta
      [183] 09:45    G.Vancevičiūtė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          21:12  21:18 [20']
 J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [30] 12:25    J.Kavaliauskaitė    
 11   Urtė Mackevičiūtė      21:11  21:18 [24']    
[12] 11:20    U.Mackevičiūtė      
 6   Adelė Krutkytė    21:17  21:17 [20']      
    [48] 13:45    J.Kavaliauskaitė  
 7   Mila Leonovič        19:21  23:21  21:18 [37']  
[13] 11:40    I.Paškevičiūtė      
 10   Ieva Paškevičiūtė    21:8  21:8 [16']      
  [31] 12:50    E.Dindaitė    
 15         21:14  21:14 [21']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [184] 09:45    N.Seniūnaitė
       E.Dindaitė   21:18  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Tiškutė    
    [49] 14:05    U.Gatelytė  
     U.Gatelytė   21:10  21:16 [18']   5-a vieta
      [180] 09:20    U.Gatelytė
     U.Mackevičiūtė     21:8  21:8 [15']
    [50] 14:05    I.Paškevičiūtė  
     I.Paškevičiūtė   21:16  18:21  24:22 [48']  
         
         
       U.Tiškutė   7-a vieta
      [181] 09:20    U.Mackevičiūtė
       U.Mackevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Vidzėnaitė    
   R.Vidzėnaitė   ->    
    [53] 14:05    R.Vidzėnaitė  
   M.Kolojanskaitė     21:8  21:7 [13']  
  [32] 12:50    M.Kolojanskaitė    
   G.Velykytė   22:20  21:16 [18']     9-a vieta
      [182] 09:20    R.Vidzėnaitė
        21:8  21:15 [16']
   A.Krutkytė    
   A.Krutkytė   ->    
    [54] 14:05    A.Krutkytė  
   M.Leonovič     21:16  21:14 [17']  
   M.Leonovič    
    ->    
         
       M.Kolojanskaitė   11-a vieta
     
       M.Leonovič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Velykytė  
     G.Velykytė   ->   13-a vieta
       G.Velykytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.