Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vytautė Fomkinaitė 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   J.Romanova, L.Lenceviča      
 17   Jekaterina Romanova 
 Liana Lenceviča 
    21:16  21:18      
 J.Romanova, L.Lenceviča        
 16   Katserina Zablotskaja 
 Ulyana Zakharava 
  21:12  21:11        
     J.Romanova, L.Lenceviča    
 9   Anastasiia Sharapova 
 Elizaveta Pyatina 
      21:13  21:17    
 A.Sharapova, E.Pyatina        
 24       ->        
   B.Grodynska, H.Newall      
 25   Basia Grodynska 
 Holly Newall 
    17:21  21:16  21:17      
 B.Grodynska, H.Newall        
 8   Anna Duda 
 Karolina Szubert 
  21:18  21:18        
       D.Jille, A.Tirtosentono  
 5   Anastasiya Cherniavskaya 
 Alesia Zaitsava 
        21:8  21:13  
 A.Cherniavskaya, A.Zaitsava        
 28       ->        
   A.Goszcynska, M.Swierczynska      
 21   Elina Niiranen 
 Linnea Vainula 
    20:22  21:15  21:15      
 A.Goszcynska, M.Swierczynska        
 12   Aleksandra Goszcynska 
 Magdalena Swierczynska 
  21:16  21:9        
     D.Jille, A.Tirtosentono    
 13   Debora Jille 
 Alyssa Tirtosentono 
      21:10  21:15    
 D.Jille, A.Tirtosentono        
 20   Marie Christensen 
 Aimee Hong 
  21:8  21:14        
   D.Jille, A.Tirtosentono      
 29   Laura Bujak 
 Aleksandra Radziszewska 
    21:15  21:12      
 E.Komendrovskaya, M.Radovska        
 4   Elena Komendrovskaya 
 Monika Radovska 
  21:11  19:21  21:14         1-a vieta
         D.Jille, A.Tirtosentono
 3   Anna Mikhalkova 
 Yevgeniya Paksyutova 
          21:18  21:10
 A.Mikhalkova, Y.Paksyutova        
 30   Arina Babre 
 Arta Priedniece 
  21:6  21:9        
   D.Kwasnik, K.Marczak      
 19   Dominika Kwasnik 
 Kornelia Marczak 
    23:21  21:14      
 D.Kwasnik, K.Marczak        
 14   Dounia Pelupessy 
 Amy Tan 
  16:21  21:15  21:14        
     V.Kozyreva, M.Sukhova    
 11   Viktoria Kozyreva 
 Mariia Sukhova 
      21:18  21:19    
 V.Kozyreva, M.Sukhova        
 22   Emma Moszczynski 
 Jule Petrikowski 
  21:16  21:18        
   V.Kozyreva, M.Sukhova      
 27         21:19  21:16      
 S.Jorgensen, N.Syvertsen        
 6   Solvar Flaten Jorgensen 
 Natalie Syvertsen 
  ->        
       C.Busch, A.Schulz  
 7   Anna Kupca 
 Annija Rulle-Titava 
        21:14  21:14  
 J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya        
 26   Julia Bitsoukova 
 Maryana Viarbitskaya 
  21:17  21:14        
   W.Adamek, W.Dabczynska      
 23         21:18  21:19      
 W.Adamek, W.Dabczynska        
 10   Wiktoria Adamek 
 Wiktoria Dabczynska 
  ->        
     C.Busch, A.Schulz    
 15   Sigridur Arnadottir 
 Arna Karen Johannsdottir 
      21:11  21:19    
 S.Arnadottir, A.Johannsdottir        
 18   Samanta Golubickaitė 
 Perla Murėnaitė 
  21:8  21:17      J.Romanova, L.Lenceviča   3-a vieta
   C.Busch, A.Schulz  
 31         21:11  21:13    V.Kozyreva, M.Sukhova   ->
 C.Busch, A.Schulz        
 2   Christine Busch 
 Amalie Schulz 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Grodynska, H.Newall    
       
       A.Goszcynska, M.Swierczynska   ->   5-a vieta
       
       D.Kwasnik, K.Marczak     ->
       
       W.Adamek, W.Dabczynska   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Fomkinaitė, G.Voitechovskaja      
       
     A.Sharapova, E.Pyatina   ->    
       
     A.Cherniavskaya, A.Zaitsava     ->  
       
     E.Komendrovskaya, M.Radovska   ->     9-a vieta
       
     A.Mikhalkova, Y.Paksyutova       ->
       
     S.Jorgensen, N.Syvertsen   ->    
       
     J.Bitsoukova, M.Viarbitskaya     ->  
       
     S.Arnadottir, A.Johannsdottir   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Zablotskaja, U.Zakharava   ->      
       
      ->    
       
   A.Duda, K.Szubert   ->      
       
        ->  
       
   E.Niiranen, L.Vainula   ->      
       
   M.Christensen, A.Hong     ->    
       
   L.Bujak, A.Radziszewska   ->       17-a vieta
       
   A.Babre, A.Priedniece         ->
       
   D.Pelupessy, A.Tan   ->      
       
   E.Moszczynski, J.Petrikowski     ->    
       
    ->      
       
   A.Kupca, A.Rulle-Titava       ->  
       
    ->      
       
   S.Golubickaitė, P.Murėnaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.