Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Ramūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius        
 32       ->        
   R.Bilius      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [100] 17:40   R.Bilius    
 9   Raimondas Banelis        21:14  21:16 [19']    
 R.Banelis        
 24       ->        
  [83] 16:20   M.Atkočaitis      
 25         21:11  21:7 [17']      
 M.Atkočaitis        
 8   Martynas Atkočaitis    ->        
      [116] 19:35   R.Bilius  
 5   Martynas Povilaitis          21:19  21:19 [24']  
 M.Povilaitis        
 28       ->        
  [84] 16:20   M.Povilaitis      
 21   Darius Jurgilas      21:13  21:12 [23']      
[67] 15:05   R.Žaldokas        
 12   Rolandas Žaldokas    21:12  21:8 [20']        
    [101] 18:20   M.Dagilis    
 13   Kęstutis Kučinskas        21:9  21:12 [23']    
[68] 15:05   K.Kučinskas        
 20   Paulius Bareika    21:18  13:21  24:22 [36']        
  [85] 16:20   M.Dagilis      
 29         21:2  21:6 [16']      
 M.Dagilis        
 4   Mindaugas Dagilis    ->         1-a vieta
        [123] 20:00   R.Bilius
 3   Andrius Valantiejus            24:22  11:21  22:20 [44']
 A.Valantiejus        
 30       ->        
  [86] 16:45   A.Valantiejus      
 19   Vidmantas Viederis      21:19  21:14 [23']      
[69] 15:05   V.Viederis        
 14   Saulius Noreika    21:15  21:9 [22']        
    [102] 18:20   A.Valantiejus    
 11   Vaidas Turolevičius        21:18  21:8 [20']    
[70] 15:05   V.Turolevičius        
 22   Artūras Ščerbakovas    21:10  21:11 [16']        
  [87] 16:45   V.Turolevičius      
 27         21:9  16:21  21:9 [30']      
 S.Januška        
 6   Steponas Januška    ->        
      [117] 19:35   K.Reimeris  
 7   Rytis Vizgirda          21:10  21:14 [18']  
 R.Vizgirda        
 26       ->        
  [88] 16:45   J.Malinauskas      
 23         21:16  21:19 [23']      
 J.Malinauskas        
 10   Jonas Malinauskas    ->        
    [103] 18:20   K.Reimeris    
 15           21:4  21:18 [24']    
 .        
 18       ->      M.Dagilis   3-a vieta
   K.Reimeris   [122] 20:00   M.Dagilis
 31         ->    A.Valantiejus   23:21  21:12 [21']
 K.Reimeris        
 2   Karolis Reimeris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Atkočaitis    
      [118] 19:35   M.Atkočaitis  
       M.Povilaitis   21:18  21:8 [23']   5-a vieta
        [124] 20:00   M.Atkočaitis
       V.Turolevičius     21:19  21:14 [19']
      [119] 19:35   J.Malinauskas  
       J.Malinauskas   22:20  21:11 [21']  
           
           
         M.Povilaitis   7-a vieta
       
         V.Turolevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     R.Banelis    
     R.Banelis   ->    
      [120] 19:35   R.Banelis  
     R.Žaldokas     21:18  21:17 [25']  
    [104] 18:20   R.Žaldokas    
     K.Kučinskas   21:11  21:15 [22']     9-a vieta
        [125] 20:25   R.Vizgirda
     V.Viederis       21:19  21:12 [16']
    [105] 18:20   S.Januška    
     S.Januška   21:14  23:21 [30']    
      [121] 20:00   R.Vizgirda  
     R.Vizgirda     18:21  21:19  21:19 [38']  
     R.Vizgirda    
      ->    
           
         R.Žaldokas   11-a vieta
       
         S.Januška   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       K.Kučinskas  
       K.Kučinskas   ->   13-a vieta
       
       V.Viederis     ->
       V.Viederis  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Bareika  
        ->  
   D.Jurgilas      
   D.Jurgilas   ->      
    [106] 18:45   P.Bareika    
   P.Bareika     21:11  21:8 [22']    
   P.Bareika      
    ->       17-a vieta
        [122] 20:00   S.Noreika
          25:23  21:18 [30']
   S.Noreika      
   S.Noreika   ->      
    [107] 18:45   S.Noreika    
   A.Ščerbakovas     21:18  21:11 [24']    
   A.Ščerbakovas      
    ->      
       S.Noreika  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Jurgilas  
       D.Jurgilas   ->   21-a vieta
       
       A.Ščerbakovas     ->
       A.Ščerbakovas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.