Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-04 2019-10-05 2019-10-05  
 1   Alisa Kironda 
 Daria Potapova 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kironda, D.Potapova      
 16       ->      
  [92] 12:20    A.Kironda, D.Potapova    
 9   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
    21:9  21:9 [19']    
[62] 17:30   S.Borisenko, O.Ščerbakova      
 8   Dominika Gajda 
 Martyna Kowalczyk 
    B/Ž      
    [105] 17:00    A.Kironda, D.Potapova  
 5   Alina Bakirova 
 Diana Gilmanova 
      21:13  19:21  21:19 [48']  
[63] 17:50    M.Cesari, F.Nurit      
 12   Marie Cesari 
 Floriane Nurit 
  21:11  21:18 [23']      
  [93] 12:20    M.Cesari, F.Nurit    
 13   Julia Stankiewicz 
 Julia Wojcik 
    19:21  21:17  21:12 [47']    
[64] 17:50    J.Stankiewicz, J.Wojcik      
 4   Kadi Ilves 
 Marta Emili Teller 
  21:14  21:9 [19']       1-a vieta
      [108]    P.Mastiaeva, G.Mezentseva
 3   Katarzyna Kisielewska 
 Anastasiia Kosenchuk 
        17:21  21:8  21:18 [45']
[65] 18:00    P.Mastiaeva, G.Mezentseva      
 14   Polina Mastiaeva 
 Galina Mezentseva 
  21:7  21:15 [18']      
  [89] 11:45    P.Mastiaeva, G.Mezentseva    
 11   Valeriya Isaeva 
 Mariia Kuptcova 
    21:19  21:13 [26']    
[66] 18:00    C.Gaudreau, C.Pognante      
 6   Clemence Gaudreau 
 Camille Pognante 
  22:20  21:12 [25']      
    [103] 16:30    P.Mastiaeva, G.Mezentseva  
 7   Viltė Paulauskaitė 
 Monika Sukackaitė 
      21:17  27:25 [38']  
[67] 18:20    D.Kharlampovich, G.Lisochkina      
 10   Daria Kharlampovich 
 Galina Lisochkina 
  21:13  21:16 [22']      
  [90] 11:45    H.Crespel, K.Desmots-Chacun    
 15   Herveline Crespel 
 Kathell Desmots-Chacun 
    16:21  21:16  21:15 [46']    
[68] 18:20    H.Crespel, K.Desmots-Chacun      
 2   Arina Babre 
 Arta Priedniece 
  21:14  21:12 [27']    M.Cesari, F.Nurit   3-a vieta
     
       H.Crespel, K.Desmots-Chacun   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Borisenko, O.Ščerbakova    
     
     J.Stankiewicz, J.Wojcik   ->   5-a vieta
     
     C.Gaudreau, C.Pognante     ->
     
     D.Kharlampovich, G.Lisochkina   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   D.Gajda, M.Kowalczyk   ->    
     
   A.Bakirova, D.Gilmanova     ->  
     
   K.Ilves, M.Teller   ->     9-a vieta
     
   K.Kisielewska, A.Kosenchuk       ->
     
   V.Isaeva, M.Kuptcova   ->    
     
   V.Paulauskaitė, M.Sukackaitė     ->  
     
   A.Babre, A.Priedniece   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.