Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Yegor Romaniuk 
 Ivan Tsaregorodtsev 
  Dėl 1-8 vietos      
 Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev      
 16       ->      
  [76] 13:55    Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev    
 9   Rolands Bratčikovs 
 Toms Sala 
    21:7  21:9 [15']    
[62] 13:00    M.Šatkauskas, D.Gabriūnas      
 8   Mantas Šatkauskas 
 Dominykas Gabriūnas 
  21:10  15:21  21:15 [31']      
    [95] 15:15    Y.Leontyev, D.Shcherbatiuk  
 5   Yegor Leontyev 
 Dmytro Shcherbatiuk 
      21:17  17:21  21:13 [37']  
 Y.Leontyev, D.Shcherbatiuk      
 12       ->      
  [77] 13:55    Y.Leontyev, D.Shcherbatiuk    
 13         21:11  21:16 [20']    
 C.Talts, T.Värv      
 4   Chris Robin Talts 
 Tregert Gustav Värv 
  ->       1-a vieta
      [254] 13:35    Y.Leontyev, D.Shcherbatiuk
 3   Ivan Fralou 
 Aliaksei Kupratsevich 
        21:13  21:14 [21']
 I.Fralou, A.Kupratsevich      
 14       ->      
  [78] 13:55    K.Männik, H.Themas    
 11         21:16  21:16 [18']    
 K.Männik, H.Themas      
 6   Karl Aksel Männik 
 Hugo Themas 
  ->      
    [96] 15:15    O.Chyrun, D.Mats  
 7   Oleksandr Chyrun 
 Danylo Mats 
      21:9  21:10 [19']  
[63] 13:00    O.Chyrun, D.Mats      
 10   Justas Peciukonis 
 Pijus Kovas 
  21:6  21:1 [12']      
  [79] 13:55    O.Chyrun, D.Mats    
 15         21:15  21:16 [19']    
 D.Pakšys, M.Gedrimas      
 2   Domas Pakšys 
 Markas Gedrimas 
  ->    Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev   3-a vieta
      [255] 13:35    Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev
       K.Männik, H.Themas   21:14  18:21  21:18 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šatkauskas, D.Gabriūnas    
    [97] 15:15    C.Talts, T.Värv  
     C.Talts, T.Värv   21:5  21:14 [14']   5-a vieta
      [256] 13:35    C.Talts, T.Värv
     I.Fralou, A.Kupratsevich     21:10  21:14 [14']
    [98] 15:15    D.Pakšys, M.Gedrimas  
     D.Pakšys, M.Gedrimas   21:17  21:9 [17']  
         
         
       M.Šatkauskas, D.Gabriūnas   7-a vieta
      [257] 13:35    I.Fralou, A.Kupratsevich
       I.Fralou, A.Kupratsevich   21:14  18:21  21:11 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bratčikovs, T.Sala    
   R.Bratčikovs, T.Sala   ->    
     R.Bratčikovs, T.Sala  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [80] 14:20    R.Bratčikovs, T.Sala
        21:11  21:8 [15']
   .    
    ->    
     J.Peciukonis, P.Kovas  
   J.Peciukonis, P.Kovas     ->  
   J.Peciukonis, P.Kovas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.