Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   Paola Gynga 
 Anna Kovalenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Gynga, A.Kovalenko      
 16       ->      
  [81] 14:20    P.Gynga, A.Kovalenko    
 9   Tatjana Bandarenko 
 Ahata Kandratsyeva 
    21:13  21:14 [20']    
[64] 13:00    H.Merisalu, E.Šapovalova      
 8   Heili Merisalu 
 Emilia Šapovalova 
  21:13  21:19 [23']      
    [99] 15:15    P.Gynga, A.Kovalenko  
 5   Maria Koriagina 
 Yaroslava Vantsarovska 
      19:21  21:18  21:18 [40']  
[65] 13:25    M.Koriagina, Y.Vantsarovska      
 12   Diana Bespalova 
 Elza Zitane 
  21:9  21:11 [21']      
  [82] 14:20    M.Koriagina, Y.Vantsarovska    
 13         21:15  21:17 [20']    
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva      
 4   Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  ->       1-a vieta
      [258] 13:35    P.Gynga, A.Kovalenko
 3   Aryna Nikalayeva 
 Sofija Yanouskaya 
        21:17  21:15 [21']
 A.Nikalayeva, S.Yanouskaya      
 14       ->      
  [83] 14:20    A.Nikalayeva, S.Yanouskaya    
 11   Ugnė Stankevičiūtė 
 Emilė Kazlauskaitė 
    21:9  22:20 [23']    
[66] 13:25    A.Babre, F.Clark      
 6   Arina Babre 
 Francesca Clark 
  21:2  21:4 [13']      
    [100] 15:15    E.Berik, K.Voore  
 7   Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
      21:19  21:16 [23']  
[67] 13:25    S.Chernomorova, V.Polyichuk      
 10   Sofiia Chernomorova 
 Victoriia Polyichuk 
  21:15  21:7 [16']      
  [84] 14:20    E.Berik, K.Voore    
 15         16:21  21:17  21:16 [29']    
 E.Berik, K.Voore      
 2   Elisaveta Berik 
 Kerttu Voore 
  ->    M.Koriagina, Y.Vantsarovska   3-a vieta
      [259] 13:35    A.Nikalayeva, S.Yanouskaya
       A.Nikalayeva, S.Yanouskaya   21:13  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     H.Merisalu, E.Šapovalova    
    [101] 15:15    H.Merisalu, E.Šapovalova  
     M.Barauskaitė, S.Poklikajeva   21:15  23:21 [19']   5-a vieta
      [260] 13:35    S.Chernomorova, V.Polyichuk
     A.Babre, F.Clark     21:17  21:14 [21']
    [102] 15:15    S.Chernomorova, V.Polyichuk  
     S.Chernomorova, V.Polyichuk   21:19  21:13 [25']  
         
         
       M.Barauskaitė, S.Poklikajeva   7-a vieta
      [261] 13:35    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva
       A.Babre, F.Clark   22:20  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Bandarenko, A.Kandratsyeva    
   T.Bandarenko, A.Kandratsyeva   ->    
    [85] 14:20    T.Bandarenko, A.Kandratsyeva  
   D.Bespalova, E.Zitane     21:14  21:11 [16']  
   D.Bespalova, E.Zitane    
    ->     9-a vieta
      [262] 14:00    M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė
        21:19  21:19 [22']
   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė    
   U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   ->    
    [86] 14:20    M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė  
   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė     21:5  21:5 [12']  
   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė    
    ->    
         
       D.Bespalova, E.Zitane   11-a vieta
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė
       U.Stankevičiūtė, E.Kazlauskaitė   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.