Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01  
 1   George Baxter 
 Oliver Fonseca 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Baxter, O.Fonseca      
 16       ->      
  [87] 14:45    G.Baxter, O.Fonseca    
 9   Kipras Sakalauskas 
 Paulius Jarašiūnas 
    21:9  21:6 [17']    
[68] 13:25    A.Zavackas, T.Žibūda      
 8   Adomas Zavackas 
 Titas Žibūda 
  21:13  21:7 [18']      
    [103] 15:40    M.Joost, R.Roogsoo  
 5   Marti Joost 
 Rasmus Roogsoo 
      23:21  19:21  21:15 [38']  
[69] 13:25    M.Joost, R.Roogsoo      
 12   Joringis Skirgaila 
 Adomas Mažeika 
  21:5  21:12 [17']      
  [88] 14:45    M.Joost, R.Roogsoo    
 13   Kanstantsin Filipenka 
 Pijus Povilonis 
    21:7  21:16 [17']    
[70] 13:25   K.Filipenka, P.Povilonis      
 4   Rokas Lesinskas 
 Benediktas Kamantauskas 
    B/Ž       1-a vieta
      [214] 10:40    T.Kadiemin, V.Kunin
 3   Timofeii Kadiemin 
 Vladyslav Kunin 
        21:18  21:19 [22']
 T.Kadiemin, V.Kunin      
 14       ->      
  [89] 14:45    T.Kadiemin, V.Kunin    
 11   Martynas Plauška 
 Tautvydas Puišys 
    21:13  19:21  21:6 [34']    
[71] 13:25    D.Tankevič, D.Leonovič      
 6   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  21:13  21:9 [19']      
    [104] 15:40    T.Kadiemin, V.Kunin  
 7   Gleb Balev 
 Bogdan Litvinenko 
      25:23  21:16 [28']  
[72] 13:55    G.Balev, B.Litvinenko      
 10   Jokūbas Kazlauskas 
 Jurgis Jatulis 
  21:6  21:13 [18']      
  [90] 14:45    E.Jonkus, N.Tenikaitis    
 15         22:20  21:18 [24']    
 E.Jonkus, N.Tenikaitis      
 2   Emilis Jonkus 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    G.Baxter, O.Fonseca   3-a vieta
      [215] 10:40    G.Baxter, O.Fonseca
       E.Jonkus, N.Tenikaitis   23:21  21:15 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Zavackas, T.Žibūda    
    [105] 15:40    A.Zavackas, T.Žibūda  
     K.Filipenka, P.Povilonis   21:19  21:12 [23']   5-a vieta
      [216] 10:40    G.Balev, B.Litvinenko
     D.Tankevič, D.Leonovič     19:21  21:15  21:7 [30']
    [106] 15:40    G.Balev, B.Litvinenko  
     G.Balev, B.Litvinenko   21:13  16:21  21:15 [36']  
         
         
       K.Filipenka, P.Povilonis   7-a vieta
       D.Tankevič, D.Leonovič
       D.Tankevič, D.Leonovič   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas    
   K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas   ->    
    [107] 15:40    K.Sakalauskas, P.Jarašiūnas  
   J.Skirgaila, A.Mažeika     21:18  21:17 [20']  
  [91] 14:45   J.Skirgaila, A.Mažeika    
   R.Lesinskas, B.Kamantauskas     B/Ž     9-a vieta
       J.Kazlauskas, J.Jatulis
        21:0
   M.Plauška, T.Puišys    
   M.Plauška, T.Puišys   ->    
    [108] 15:40    J.Kazlauskas, J.Jatulis  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis     21:18  21:19 [22']  
   J.Kazlauskas, J.Jatulis    
    ->    
         
       J.Skirgaila, A.Mažeika   11-a vieta
       J.Skirgaila, A.Mažeika
       M.Plauška, T.Puišys   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Lesinskas, B.Kamantauskas  
     R.Lesinskas, B.Kamantauskas   ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.