Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-12-01 2019-11-30  
 1   Maria Koriagina    Dėl 1-16 vietos        
 M.Koriagina        
 32       ->        
  [31] 11:15    M.Koriagina      
 17   Giedra Velykytė      21:3  21:4 [13']      
[15] 10:20    G.Velykytė        
 16   Ieva Paškevičiūtė    21:5  21:13 [15']        
    [54] 12:35    M.Koriagina    
 9   Aurelija Ramaneckaitė        21:7  21:3 [15']    
 A.Ramaneckaitė        
 24       ->        
  [32] 11:15    G.Vedrickaitė      
 25         21:17  21:12 [20']      
 G.Vedrickaitė        
 8   Greta Vedrickaitė    ->        
      [198] 09:25    M.Koriagina  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:6  21:10 [17']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [33] 11:40    A.Stankevičiūtė      
 21         21:3  21:5 [10']      
 U.Gatelytė        
 12   Urtė Gatelytė    ->        
    [55] 12:35    J.Šalnaitė    
 13   Adelė Krutkytė        21:16  21:16 [21']    
 A.Krutkytė        
 20       ->        
  [34] 11:40    J.Šalnaitė      
 29         21:3  21:2 [10']      
 J.Šalnaitė        
 4   Jorūnė Šalnaitė    ->         1-a vieta
        [248] 13:05    Y.Vantsarovska
 3   Yaroslava Vantsarovska            24:22  21:19 [30']
 Y.Vantsarovska        
 30       ->        
  [35] 11:40    Y.Vantsarovska      
 19         21:3  21:1 [11']      
 G.Beržinskaitė        
 14   Gabija Beržinskaitė    ->        
    [56] 12:35    Y.Vantsarovska    
 11   Goda Vancevičiūtė        21:15  21:18 [23']    
 G.Vancevičiūtė        
 22       ->        
  [36] 11:40    T.Leonovič      
 27         21:14  21:8 [19']      
 T.Leonovič        
 6   Taja Leonovič    ->        
      [198] 09:25    Y.Vantsarovska  
 7   Elza Zitane          21:11  21:7 [18']  
 E.Zitane        
 26       ->        
  [37] 11:40    E.Zitane      
 23         21:12  21:4 [14']      
 N.Seniūnaitė        
 10   Nomeda Seniūnaitė    ->        
    [57] 13:00    L.Leonavičiūtė    
 15   Amelija Klimaitė        17:21  21:8  21:10 [33']    
[16] 10:20    A.Klimaitė        
 18   Gretė Velykytė    21:5  21:10 [17']      J.Šalnaitė   3-a vieta
  [38] 11:40    L.Leonavičiūtė   [248] 13:05    J.Šalnaitė
 31         21:18  21:8 [18']    L.Leonavičiūtė   10:21  21:10  21:17 [32']
 L.Leonavičiūtė        
 2   Liepa Leonavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vedrickaitė    
      [199] 09:25    A.Stankevičiūtė  
       A.Stankevičiūtė   22:20  21:18 [26']   5-a vieta
        [249] 13:05    T.Leonovič
       T.Leonovič     21:17  21:18 [23']
       T.Leonovič  
       E.Zitane   21:0  
           
           
         G.Vedrickaitė   7-a vieta
         G.Vedrickaitė
         E.Zitane   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Velykytė      
    [58] 13:00    A.Ramaneckaitė    
     A.Ramaneckaitė   21:10  10:21  21:16 [26']    
      [200] 09:50    A.Ramaneckaitė  
     U.Gatelytė     21:14  19:21  21:6 [25']  
    [59] 13:00    U.Gatelytė    
     A.Krutkytė   21:14  21:12 [16']     9-a vieta
        [250] 13:05    G.Vancevičiūtė
     G.Beržinskaitė       23:21  21:14 [29']
    [60] 13:00    G.Vancevičiūtė    
     G.Vancevičiūtė   21:5  21:7 [15']    
      [201] 09:50    G.Vancevičiūtė  
     N.Seniūnaitė     21:16  20:22  21:10 [32']  
    [61] 13:00    N.Seniūnaitė    
     A.Klimaitė   21:15  21:12 [16']    
           
         U.Gatelytė   11-a vieta
        [251] 13:05    N.Seniūnaitė
         N.Seniūnaitė   21:17  21:6 [15']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Velykytė    
      [202] 09:50    A.Krutkytė  
       A.Krutkytė   26:24  21:11 [21']   13-a vieta
        [252] 13:05    A.Klimaitė
       G.Beržinskaitė     21:14  21:11 [18']
      [203] 09:50    A.Klimaitė  
       A.Klimaitė   21:16  21:8 [18']  
           
           
         G.Velykytė   15-a vieta
        [253] 13:05    G.Velykytė
    Dėl 17-32 vietos      G.Beržinskaitė   21:13  23:25  21:19 [32']
         
   I.Paškevičiūtė      
   I.Paškevičiūtė   ->      
     I.Paškevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Paškevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [39] 11:40    I.Paškevičiūtė
          21:11  21:18 [16']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Velykytė  
        ->  
   .      
    ->      
     G.Velykytė    
   G.Velykytė     ->    
   G.Velykytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai D    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.