Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 16       ->      
  [91] 14:30    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 9   Alexey Kam 
 Mikhail Volhin 
    21:18  21:11 [18']    
[73] 13:30    S.Malakauskas, G.Jaugielavičius      
 8   Simas Malakauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  21:18  22:20 [22']      
    [107] 15:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
      21:12  21:19 [23']  
[74] 13:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka      
 12   Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
  21:13  21:18 [16']      
  [92] 14:30    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:14  20:22  21:15 [26']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [129] 17:00    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Gediminas Fridricas 
 Salvijus Stravinskas 
        19:21  21:13  21:8 [35']
 G.Fridricas, S.Stravinskas      
 14       ->      
  [93] 14:30    G.Fridricas, S.Stravinskas    
 11   Vitali Lobach 
 Mindaugas Danys 
    14:21  21:15  21:10 [27']    
[75] 13:30    K.Ashurkevich, A.Vyazhevich      
 6   Kiryl Ashurkevich 
 Aleksey Vyazhevich 
  21:15  21:14 [20']      
    [108] 15:30    D.Tarachovskis, P.Gusev  
 7   Danielius Tarachovskis 
 Pavel Gusev 
      21:14  21:16 [21']  
[76] 13:30    D.Tarachovskis, P.Gusev      
 10   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  21:19  21:10 [17']      
  [94] 14:30    D.Tarachovskis, P.Gusev    
 15         21:15  21:19 [20']    
 B.Davidonis, D.Čeplinskas      
 2   Benas Davidonis 
 Dainius Čeplinskas 
  ->    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   3-a vieta
      [130] 17:00    G.Fridricas, S.Stravinskas
       G.Fridricas, S.Stravinskas   21:17  23:21 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas, G.Jaugielavičius    
    [109] 15:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka  
     P.Metelskiy, M.Piatrushka   18:21  21:18  24:22 [31']   5-a vieta
      [131] 17:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka
     K.Ashurkevich, A.Vyazhevich     17:21  24:22  21:18 [32']
    [110] 15:30    B.Davidonis, D.Čeplinskas  
     B.Davidonis, D.Čeplinskas   21:14  25:23 [21']  
         
         
       S.Malakauskas, G.Jaugielavičius   7-a vieta
      [132] 17:00    S.Malakauskas, G.Jaugielavičius
       K.Ashurkevich, A.Vyazhevich   21:19  16:21  22:20 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kam, M.Volhin    
   A.Kam, M.Volhin   ->    
    [111] 16:00    A.Kam, M.Volhin  
   J.Pauliukas, A.Nareika     21:19  21:11 [18']  
   J.Pauliukas, A.Nareika    
    ->     9-a vieta
      [133] 17:00    P.Gečas, V.Salietis
        21:15  21:16 [18']
   V.Lobach, M.Danys    
   V.Lobach, M.Danys   ->    
    [112] 16:00    P.Gečas, V.Salietis  
   P.Gečas, V.Salietis     21:13  21:12 [15']  
   P.Gečas, V.Salietis    
    ->    
         
       J.Pauliukas, A.Nareika   11-a vieta
      [134] 17:00    J.Pauliukas, A.Nareika
       V.Lobach, M.Danys   14:21  21:14  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.