Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[141] 17:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16   Audrius Šapola 
 Jurga Misiuvienė 
  21:13  21:9 [15']      
  [161] 19:00    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 9   Alexey Rysevets 
 Eleanora Vartanova 
    21:13  19:21  21:19 [27']    
[142] 17:30    G.Fridricas, E.Keturakytė      
 8   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:15  21:19 [17']      
    [181] 20:00    V.Lobach, R.Bubulienė  
 5   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
      21:14  21:12 [18']  
[143] 18:00    R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 12   Ramūnas Ražanauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  15:21  21:19  21:9 [27']      
  [162] 19:00    V.Lobach, R.Bubulienė    
 13   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
    21:14  21:11 [20']    
[144] 18:00    V.Lobach, R.Bubulienė      
 4   Vitali Lobach 
 Rūta Bubulienė 
  21:13  21:10 [16']       1-a vieta
      [201] 21:30    V.Lobach, R.Bubulienė
 3   Dainius Čeplinskas 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
        21:18  17:21  21:16 [36']
[145] 18:00    D.Čeplinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
 14   Raimondas Venslovas 
 Viktorija Zonytė 
  21:6  21:15 [14']      
  [163] 19:00    D.Čeplinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
 11   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
    21:15  19:21  21:17 [32']    
[146] 18:00    L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė      
 6   Laimis Fiodorovas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:18  21:15 [16']      
    [182] 20:00    D.Čeplinskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  
 7   Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
      21:8  21:12 [15']  
[147] 18:00    D.Likas, R.Žigienė      
 10   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:19 [19']      
  [164] 19:00    Ž.Tamošiūnas, V.Čekanauskienė    
 15   Laurynas Urniežius 
 Vilma Kudabienė 
    21:14  21:10 [14']    
[148] 18:00    Ž.Tamošiūnas, V.Čekanauskienė      
 2   Žilvinas Tamošiūnas 
 Vilija Čekanauskienė 
  21:15  21:11 [15']    G.Fridricas, E.Keturakytė   3-a vieta
      [202] 21:30    Ž.Tamošiūnas, V.Čekanauskienė
       Ž.Tamošiūnas, V.Čekanauskienė   21:14  21:11 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    [183] 20:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
     R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:13  21:10 [16']   5-a vieta
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė
     L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė     21:13  21:9 [15']
    [184] 20:30    D.Likas, R.Žigienė  
     D.Likas, R.Žigienė   21:17  21:9 [16']  
         
         
       R.Ražanauskas, M.Šiaučiūnaitė   7-a vieta
         L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė
       L.Fiodorovas, A.Šafranovičiūtė   23:21  21:12 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Šapola, J.Misiuvienė      
  [165] 19:00    A.Rysevets, E.Vartanova    
   A.Rysevets, E.Vartanova   21:10  21:18 [15']    
    [185] 20:30    A.Rysevets, E.Vartanova  
   A.Butkus, A.Michaliova     16:21  21:9  21:17 [25']  
  [166] 19:00    A.Butkus, A.Michaliova    
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:18  21:19 [18']     9-a vieta
     
   R.Venslovas, V.Zonytė       ->
  [167] 19:30    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:18  12:21  25:23 [26']    
    [186] 20:30    A.Viruišis, I.Ivoškienė  
   A.Andreliūnas, D.Sunklodė     21:14  21:16 [18']  
  [168] 19:30    L.Urniežius, V.Kudabienė    
   L.Urniežius, V.Kudabienė   21:15  21:23  21:11 [31']    
         
       A.Butkus, A.Michaliova   11-a vieta
         A.Butkus, A.Michaliova
       L.Urniežius, V.Kudabienė   21:14  21:12 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Šapola, J.Misiuvienė    
    [187] 20:30    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
     A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   21:19  19:21  22:20 [28']   13-a vieta
     
     R.Venslovas, V.Zonytė     ->
    [188] 20:30    R.Venslovas, V.Zonytė  
     A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:18  21:7 [14']  
         
         
       A.Šapola, J.Misiuvienė   15-a vieta
         A.Šapola, J.Misiuvienė
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   14:21  21:13  21:15 [26']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV  
     U-13    VV    MV  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.