Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Open International Youth Badminton Tournament, Data: 2019-04-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Liepa Leonavičiūtė 
 Monika Sukackaitė 
21
13
21
15
 24'
21
9
21
8
 15'
21
7
21
9
 17'
21
6
21
5
 14'
168/72
96
4
1
2 Sofija Yanovskaya 
 Aryna Nikalayeva 
13
21
15
21
 24'
21
4
21
8
 15'
21
7
21
8
 18'
21
5
21
4
 13'
154/78
76
3
2
3 Ugnė Stankevičiūtė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
9
21
8
21
 15'
4
21
8
21
 15'
18
21
14
21
 20'
21
23
21
12
14
21
 29'
117/182
-65
0
5
4 Eiprila Briede 
 Marija Mediņa 
7
21
9
21
 17'
7
21
8
21
 18'
21
18
21
14
 20'
21
7
21
16
 16'
115/139
-24
2
3
5 Emilė Kazlauskaitė 
 Paula Mackevica 
6
21
5
21
 14'
5
21
4
21
 13'
23
21
12
21
21
14
 29'
7
21
16
21
 16'
99/182
-83
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Heili Merisalu 
 Kerttu Voore 
21
17
21
13
 19'
21
13
21
5
 15'
21
8
21
9
 16'
21
2
21
5
 12'
168/72
96
4
1
2 Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
17
21
13
21
 19'
21
18
21
11
 17'
21
0
21
3
21
4
 12'
135/78
57
3
2
3 Megija Āboltiņā 
 Diana Bespalova 
13
21
5
21
 15'
18
21
11
21
 17'
21
0
21
8
21
4
 12'
110/96
14
2
3
4 Ahata Kandratsyeva 
 Polina Krat 
8
21
9
21
 16'
0
21
0
21
0
21
17/105
-88
0
5
5 Felisa Muķiele 
 Nikola Muķiele 
2
21
5
21
 12'
3
21
4
21
 12'
8
21
4
21
 12'
21
0
47/126
-79
1
4



2019-04-07  
   1-a vieta
 1    Liepa Leonavičiūtė,  Monika Sukackaitė  
[188] 09:00   L.Leonavičiūtė, M.Sukackaitė
 2    Heili Merisalu,  Kerttu Voore   21:13  21:18 [21']
   



2019-04-07  
   3-a vieta
 3    Sofija Yanovskaya,  Aryna Nikalayeva  
[189] 09:00   S.Yanovskaya, A.Nikalayeva
 4    Jogailė Kelečiūtė,  Martyna Marija Marcinkevičiūtė   21:18  21:16 [21']
   



2019-04-07  
   5-a vieta
 6    Megija Āboltiņā,  Diana Bespalova  
[190] 09:00   M.Āboltiņā, D.Bespalova
 7    Eiprila Briede,  Marija Mediņa   21:18  21:11
   



2019-04-07  
   7-a vieta
 9    Emilė Kazlauskaitė,  Paula Mackevica  
[191] 09:00   E.Kazlauskaitė, P.Mackevica
 10  Felisa Muķiele,  Nikola Muķiele   21:17  21:12 [16']
   



2019-04-07  
   9-a vieta
 5    Ugnė Stankevičiūtė,  Gintarė Tomkevičiūtė  
[192] 09:00   U.Stankevičiūtė, G.Tomkevičiūtė
 8    Ahata Kandratsyeva,  Polina Krat   ->
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.