Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
The Power of Double and MIX, Data: 2019-01-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26 2019-01-26  
 1   Gobinath Siva 
 Kasparas Vilkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[38] 12:30    G.Siva, K.Vilkevičius      
 16   Orestas Renevis 
 Andrius Ziuzevičius 
  21:15  21:7 [16']      
  [50] 13:00    G.Jauniškis, V.Šeibutas    
 9   Vladas Ambrozevičius 
 Dainius Mazėtis 
    14:21  22:20  21:18 [27']    
[39] 12:30    G.Jauniškis, V.Šeibutas      
 8   Gediminas Jauniškis 
 Vytautas Šeibutas 
  21:14  21:13 [16']      
    [66] 14:00    R.Sinius, L.Vilkišius  
 5   Aurimas Kamantauskas 
 Benediktas Kamantauskas 
      21:17  21:15 [16']  
[40] 12:30    A.Abromaitis, R.Lengvenis      
 12   Almantas Abromaitis 
 Robertas Lengvenis 
  21:17  21:14 [17']      
  [51] 13:00    R.Sinius, L.Vilkišius    
 13   Rimas Sinius 
 Liucijus Vaidas Vilkišius 
    19:21  21:11  22:20 [30']    
[41] 12:30    R.Sinius, L.Vilkišius      
 4   Nojus Budrikas 
 Rolandas Budrikas 
  21:17  21:12 [17']       1-a vieta
      [85] 15:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
 3   Laisvydas Liaudanskas 
 Vaidas Razbadauskas 
        21:13  21:16 [15']
[42] 12:30    D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 14   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
  23:21  21:4 [14']      
  [52] 13:00    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 11   Valdas Jankauskas 
 Almantas Viruišis 
    21:18  7:21  21:13 [28']    
[43] 12:30    T.Grigas, E.Mackevičius      
 6   Tomas Grigas 
 Edmundas Mackevičius 
  21:19  21:13 [21']      
    [67] 14:00    D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
 7   Egidijus Litvinskas 
 Aidas Stalmokas 
      21:15  16:21  22:20 [29']  
[44] 12:30    P.Varaneckas, A.Zakarauskas      
 10   Pranas Varaneckas 
 Albinas Zakarauskas 
  21:14  5:21  21:17 [28']      
  [53] 13:30    R.Paškevičius, J.Seniūnas    
 15   Darius Sirvydis 
 Donatas Sirvydis 
    21:14  21:10 [18']    
[45] 13:00    R.Paškevičius, J.Seniūnas      
 2   Ramūnas Paškevičius 
 Jonas Seniūnas 
  21:18  21:7 [16']    G.Jauniškis, V.Šeibutas   3-a vieta
      [86] 15:30    R.Paškevičius, J.Seniūnas
       R.Paškevičius, J.Seniūnas   26:24  21:9 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Siva, K.Vilkevičius    
    [68] 14:00    G.Siva, K.Vilkevičius  
     A.Abromaitis, R.Lengvenis   19:21  21:9  21:15 [25']   5-a vieta
      [87] 15:30    G.Siva, K.Vilkevičius
     T.Grigas, E.Mackevičius     21:18  21:18 [18']
    [69] 14:30    T.Grigas, E.Mackevičius  
     P.Varaneckas, A.Zakarauskas   17:21  21:16  26:24 [34']  
         
         
       A.Abromaitis, R.Lengvenis   7-a vieta
      [88] 15:30    A.Abromaitis, R.Lengvenis
       P.Varaneckas, A.Zakarauskas   21:12  21:13 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   O.Renevis, A.Ziuzevičius      
  [54] 13:30    O.Renevis, A.Ziuzevičius    
   V.Ambrozevičius, D.Mazėtis   17:21  21:14  21:10 [30']    
    [70] 14:30    O.Renevis, A.Ziuzevičius  
   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas     21:10  19:21  23:21 [34']  
  [55] 13:30    A.Kamantauskas, B.Kamantauskas    
   N.Budrikas, R.Budrikas   17:21  21:19  21:6 [26']     9-a vieta
      [89] 15:30    L.Liaudanskas, V.Razbadauskas
   L.Liaudanskas, V.Razbadauskas       21:14  21:14 [27']
  [56] 13:30    L.Liaudanskas, V.Razbadauskas    
   V.Jankauskas, A.Viruišis   21:12  14:21  21:11 [27']    
    [71] 14:30    L.Liaudanskas, V.Razbadauskas  
   E.Litvinskas, A.Stalmokas     21:11  10:3 [15']  
  [57] 13:30    E.Litvinskas, A.Stalmokas    
   D.Sirvydis, D.Sirvydis   21:13  18:21  21:18 [30']    
         
       A.Kamantauskas, B.Kamantauskas   11-a vieta
      [90] 15:30   A.Kamantauskas, B.Kamantauskas
       E.Litvinskas, A.Stalmokas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Ambrozevičius, D.Mazėtis    
    [72] 14:30    V.Ambrozevičius, D.Mazėtis  
     N.Budrikas, R.Budrikas   21:18  21:19 [19']   13-a vieta
      [91] 15:30    V.Jankauskas, A.Viruišis
     V.Jankauskas, A.Viruišis     21:15  22:20 [17']
    [73] 14:30    V.Jankauskas, A.Viruišis  
     D.Sirvydis, D.Sirvydis   17:21  21:15  21:18 [30']  
         
         
       N.Budrikas, R.Budrikas   15-a vieta
      [92] 15:30    D.Sirvydis, D.Sirvydis
       D.Sirvydis, D.Sirvydis   21:16  21:10 [16']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.