Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Edmundas Mackevičius    Dėl 1-8 vietos      
 E.Mackevičius      
 16       ->      
  [15] 09:30    E.Mackevičius    
 9   Yauheni Tarnenak      21:2  21:5 [13']    
[1] 09:00    I.Dundulis      
 8   Ignas Dundulis    24:22  11:21  21:12 [28']      
    [31] 10:30    E.Mackevičius  
 5   Henrikas Strolis        21:13  21:9 [15']  
[2] 09:00    H.Strolis      
 12   Andrew Mytko    21:17  21:18 [16']      
  [16] 09:30    U.Lazdinš    
 13   Siarhei Shyman      21:13  21:19 [18']    
[3] 09:00    U.Lazdinš      
 4   Uldis Lazdinš    21:16  21:18 [18']       1-a vieta
      [47] 11:30    E.Mackevičius
 3   Ihar Tsybenka          21:13  21:12 [15']
[4] 09:00    G.Fridricas      
 14   Gediminas Fridricas    21:14  20:22  21:8 [23']      
  [17] 10:00    M.Sukhanos    
 11   Maksim Sukhanos      21:18  21:12 [17']    
[5] 09:00    M.Sukhanos      
 6   Valerij Vasilčenko    18:21  21:6  21:10 [24']      
    [32] 10:30    K.Gromik  
 7   Amin Pourhadi        21:11  19:21  21:12 [38']  
[6] 09:00    A.Pourhadi      
 10   Guntis Klavinš    15:21  21:15  21:16 [29']      
  [18] 10:00    K.Gromik    
 15         22:20  21:15 [23']    
 K.Gromik      
 2   Kirill Gromik    ->    U.Lazdinš   3-a vieta
      [48] 11:30    U.Lazdinš
       M.Sukhanos   21:19  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Dundulis    
    [33] 11:00    H.Strolis  
     H.Strolis   21:13  21:7 [16']   5-a vieta
      [49] 12:00    A.Pourhadi
     G.Fridricas     21:17  21:15 [16']
    [34] 11:00    A.Pourhadi  
     A.Pourhadi   21:17  17:21  21:11 [26']  
         
         
       I.Dundulis   7-a vieta
      [50] 12:00    G.Fridricas
       G.Fridricas   21:18  21:14 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Y.Tarnenak    
   Y.Tarnenak   ->    
    [35] 11:00    S.Shyman  
   A.Mytko     21:7  21:11 [12']  
  [19] 10:00    S.Shyman    
   S.Shyman   21:9  23:21 [13']     9-a vieta
      [51] 12:00    S.Shyman
   I.Tsybenka       21:12  21:10 [13']
  [20] 10:00    I.Tsybenka    
   V.Vasilčenko   21:16  21:11 [17']    
    [36] 11:00    G.Klavinš  
   G.Klavinš     21:13  21:13 [16']  
   G.Klavinš    
    ->    
         
       Y.Tarnenak   11-a vieta
      [52] 12:00    I.Tsybenka
       I.Tsybenka   21:13  15:21  21:12 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Mytko  
     A.Mytko   ->   13-a vieta
      [53] 12:00    A.Mytko
     V.Vasilčenko     19:21  21:14  21:10 [23']
     V.Vasilčenko  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.