Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Andrius Kordušas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, R.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [75] 13:00    A.Kordušas, R.Kavaliauskas    
 9   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    15:21  21:9  21:13 [22']    
[63] 12:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka      
 8   Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
  21:18  21:13 [17']      
    [86] 14:00    A.Kordušas, R.Kavaliauskas  
 5   Vitali Lobach 
 Julius Masaitis 
      21:15  21:19 [17']  
 V.Lobach, J.Masaitis      
 12       ->      
  [76] 13:00    V.Stončius, E.Čižinauskas    
 13         21:16  21:10 [17']    
 V.Stončius, E.Čižinauskas      
 4   Valentas Stončius 
 Evaldas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [104] 14:30    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
        21:15  21:12 [18']
 D.Čeplinskas, T.Lukoševičius      
 14       ->      
  [77] 13:30    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius    
 11         21:16  16:21  21:19 [31']    
 M.Petkevičius, T.Karkalas      
 6   Mantas Petkevičius 
 Tadas Karkalas 
  ->      
    [87] 14:00    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 7   Kiryl Ashurkevich 
 Vidas Salietis 
      21:15  21:13 [20']  
[64] 12:30    K.Ashurkevich, V.Salietis      
 10   Amin Pourhadi 
 Mikhail Volhin 
  21:9  21:17 [18']      
  [78] 13:30    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 15         21:23  21:5  21:9 [28']    
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  ->    V.Stončius, E.Čižinauskas   3-a vieta
      [105] 15:00    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
       D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   21:18  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Metelskiy, M.Piatrushka    
    [88] 14:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka  
     V.Lobach, J.Masaitis   21:13  21:14 [19']   5-a vieta
      [106] 15:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka
     M.Petkevičius, T.Karkalas     14:21  21:15  21:15 [23']
    [89] 14:00    K.Ashurkevich, V.Salietis  
     K.Ashurkevich, V.Salietis   21:19  21:9 [17']  
         
         
       V.Lobach, J.Masaitis   7-a vieta
      [107] 15:00    V.Lobach, J.Masaitis
       M.Petkevičius, T.Karkalas   21:19  19:21  21:19 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Malakauskas, L.Pakula    
   S.Malakauskas, L.Pakula   ->    
     S.Malakauskas, L.Pakula  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [108] 15:00    S.Malakauskas, L.Pakula
        14:21  26:24  21:10 [30']
   .    
    ->    
     A.Pourhadi, M.Volhin  
   A.Pourhadi, M.Volhin     ->  
   A.Pourhadi, M.Volhin    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.