Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Andrius Kordušas 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [139] 15:30    A.Kordušas, A.Pakšytė    
 9   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
    21:14  21:13 [16']    
[123] 15:00    A.Nareika, K.Nareikienė      
 8   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:17  17:21  21:15 [27']      
    [157] 16:30    A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė  
 5   Aivaras Kvedarauskas 
 Gerda Trakymaitė 
      21:11  21:12 [16']  
[124] 15:00    A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė      
 12   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:14  21:10 [14']      
  [140] 16:00    A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė    
 13   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
    21:12  21:7 [13']    
[125] 15:00    V.Stončius, A.Balazaitė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
  21:19  21:14 [18']       1-a vieta
      [175] 17:30    A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
        19:21  21:16  21:9 [28']
[126] 15:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 14   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:18  21:18 [17']      
  [141] 16:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    21:16  21:13 [16']    
[127] 15:30    E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė      
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Asta Bačkaitienė 
  21:16  21:16 [16']      
    [158] 16:30    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
 7   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
      21:11  14:21  21:19 [29']  
[128] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė      
 10   Vygantas Garmus 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:19  21:15 [20']      
  [142] 16:00    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
 15   Kiryl Ashurkevich 
 Eglė Markelytė 
    21:13  21:16 [18']    
[129] 15:30    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
  21:10  21:9 [14']    A.Kordušas, A.Pakšytė   3-a vieta
      [176] 17:30    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   23:21  17:21  21:14 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Nareika, K.Nareikienė    
    [159] 16:30    V.Stončius, A.Balazaitė  
     V.Stončius, A.Balazaitė   21:17  15:21  21:14 [28']   5-a vieta
      [177] 17:30    V.Stončius, A.Balazaitė
     E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė     11:21  22:20  21:13 [26']
    [160] 16:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė   21:18  17:21  21:16 [28']  
         
         
       A.Nareika, K.Nareikienė   7-a vieta
      [178] 17:30    A.Nareika, K.Nareikienė
       E.Čižinauskas, A.Bačkaitienė   21:18  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Povilaitis, V.Suško    
   M.Povilaitis, V.Suško   ->    
    [161] 16:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė     15:21  28:26  21:18 [33']  
  [143] 16:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   T.Lukoševičius, T.Urbonienė   21:16  17:21  21:17 [27']     9-a vieta
      [179] 17:30    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė       12:21  21:16  21:17 [28']
  [144] 16:00    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:19  21:15 [17']    
    [162] 17:00    V.Garmus, K.Remeikaitė  
   V.Garmus, K.Remeikaitė     22:20  19:21  21:16 [29']  
  [145] 16:00    V.Garmus, K.Remeikaitė    
   K.Ashurkevich, E.Markelytė   21:8  21:15 [17']    
         
       M.Povilaitis, V.Suško   11-a vieta
      [180] 17:30    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė
       J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė   11:21  21:15  21:15 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Lukoševičius, T.Urbonienė  
     T.Lukoševičius, T.Urbonienė   ->   13-a vieta
      [181] 17:30    T.Lukoševičius, T.Urbonienė
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     22:20  21:12 [16']
    [163] 17:00    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     K.Ashurkevich, E.Markelytė   21:14  19:21  21:7 [25']  
         
         
        15-a vieta
       K.Ashurkevich, E.Markelytė
       K.Ashurkevich, E.Markelytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.