Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Justė Kažanauskaitė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 8       ->    
  [79] 13:30    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
 5   Eglė Ramanauskaitė ,   Vida Giedra      17:21  21:14  21:13 [29']  
[65] 12:30    E.Markelytė, V.Suško    
 4   Eglė Markelytė ,   Viktorija Suško    20:22  21:16  21:15 [30']    1-a vieta
    [94] 14:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Asta Bačkaitienė ,   Giedrė Dapkuvienė        15:21  21:10  21:14 [30']
[66] 12:30    A.Bačkaitienė, G.Dapkuvienė    
 6   Wang Liying ,   Aušra Montvydaitė    15:21  21:15  24:22 [28']    
  [80] 13:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Aušrinė Balazaitė ,   Kotryna Remeikaitė      8:21  21:17  21:8 [25']  
[67] 12:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 2   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė    21:16  21:10 [19']    
     
     E.Markelytė, V.Suško  3-a vieta
  [95] 14:30    A.Bačkaitienė, G.Dapkuvienė
   A.Bačkaitienė, G.Dapkuvienė   21:19  21:17 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
   E.Ramanauskaitė, V.Giedra   ->  5-a vieta
    [96] 14:30    W.Liying, A.Montvydaitė
   W.Liying, A.Montvydaitė     21:13  21:18 [17']
  [81] 13:30    W.Liying, A.Montvydaitė  
   A.Balazaitė, K.Remeikaitė   21:13  14:21  23:21 [29']  
       
       
     7-a vieta
     A.Balazaitė, K.Remeikaitė
     A.Balazaitė, K.Remeikaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.