Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-04-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Eglė Markelytė   Dėl 1-4 vietų    
[9] 09:30    W.Liying    
 8   Wang Liying    17:21  21:17  21:11 [32']    
  [25] 10:30    W.Liying  
 5   Anastasiya Zaitsava      21:4  21:15 [14']  
[10] 09:30    K.Ragalevičiūtė    
 4   Kotryna Ragalevičiūtė    21:13  21:6 [16']    1-a vieta
    [41] 11:30    W.Liying
 3   Kotryna Remeikaitė        13:21  21:14  21:19 [27']
[11] 09:30    K.Remeikaitė    
 6   Lina Venckutė    21:17  21:9 [16']    
  [26] 10:30    V.Suško  
 7   Aliaksandra Valasiuk      21:17  12:21  21:19 [28']  
[12] 09:30    V.Suško    
 2   Viktorija Suško    21:9  21:9 [12']    
     
     K.Ragalevičiūtė  3-a vieta
  [42] 11:30    K.Remeikaitė
   K.Remeikaitė   21:15  21:18 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Markelytė    
  [27] 10:30    E.Markelytė  
   A.Zaitsava   21:12  21:14 [20']  5-a vieta
    [43] 11:30    E.Markelytė
   L.Venckutė     21:11  21:11 [16']
  [28] 10:30    A.Valasiuk  
   A.Valasiuk   21:17  8:21  21:8 [24']  
       
       
     A.Zaitsava  7-a vieta
    [44] 11:30    L.Venckutė
     L.Venckutė   21:10  21:12 [15']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.