Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07 2019-12-07  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė      
 16       ->      
   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [16] 09:45   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė  
 5   Asta Bačkaitienė 
 Vaiva Kelečienė 
      21:3  21:7 [17']  
 A.Bačkaitienė, V.Kelečienė      
 12       ->      
  [7] 09:00   S.Zinkevičienė, S.Čalkina    
 13         21:16  21:7 [25']    
 S.Zinkevičienė, S.Čalkina      
 4   Sonata Zinkevičienė 
 Svetlana Čalkina 
  ->       1-a vieta
      [25] 10:10   J.Ramaneckienė, G.Dapkuvienė
 3   Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
        21:8  21:6 [15']
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 14       ->      
  [8] 09:20   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 11   Jolanta Molienė 
 Nadežda Lipa 
    21:5  21:19 [19']    
[1] 09:00   R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė      
 6   Rima Šidlauskienė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:13  21:17 [28']      
    [17] 09:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
 7   Laima Chomskytė 
 Vaida Daugėlienė 
      21:16  16:21  21:19 [37']  
[2] 09:00   K.Kisieliūtė, R.Žigienė      
 10   Kristina Kisieliūtė 
 Rūta Žigienė 
  21:18  21:14 [26']      
  [9] 09:20   Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė    
 15         21:9  21:6 [22']    
 Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė      
 2   Živilė Šeškevičienė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    S.Zinkevičienė, S.Čalkina   3-a vieta
      [26] 10:10   Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė
       Ž.Šeškevičienė, A.Pakšytė   21:14  21:15 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     A.Bačkaitienė, V.Kelečienė  
     A.Bačkaitienė, V.Kelečienė   ->   5-a vieta
      [27] 10:10   A.Bačkaitienė, V.Kelečienė
     R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė     21:19  21:18 [26']
    [18] 09:45   R.Šidlauskienė, J.Živatkauskaitė  
     K.Kisieliūtė, R.Žigienė   21:13  21:16 [21']  
         
         
        7-a vieta
       K.Kisieliūtė, R.Žigienė
       K.Kisieliūtė, R.Žigienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Molienė, N.Lipa
        ->
   J.Molienė, N.Lipa    
   J.Molienė, N.Lipa   ->    
    [19] 09:45   J.Molienė, N.Lipa  
   L.Chomskytė, V.Daugėlienė     18:21  21:18  21:19 [38']  
   L.Chomskytė, V.Daugėlienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Chomskytė, V.Daugėlienė
       L.Chomskytė, V.Daugėlienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.