Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2019-12-07, Vieta: RIO arena, Kaunas  
Grupė- 50+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidas Pilvinis 
 Aurelijus Umantas 
21
11
21
13
 29'
21
11
21
10
 23'
84/45
39
2
1
2 Arvydas Vanagas 
 Rytis Vasiliauskas 
11
21
13
21
 29'
21
11
21
18
 24'
66/71
-5
1
2
3 Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
11
21
10
21
 23'
11
21
18
21
 24'
50/84
-34
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigitas Galentas 
 Arūnas Vizgirda 
12
21
13
21
 25'
25/42
-17
0
2
2 Valdas Paulauskas 
 Marius Paulauskas 
21
12
21
13
 25'
42/25
17
1
1



2019-12-07  
   1-a vieta
 1    Vidas Pilvinis,  Aurelijus Umantas  
[148] 18:00   V.Pilvinis, A.Umantas
 4    Valdas Paulauskas,  Marius Paulauskas   21:10  21:17 [28']
   



2019-12-07  
   3-a vieta
 2    Sigitas Galentas,  Arūnas Vizgirda  
[149] 18:00   A.Vanagas, R.Vasiliauskas
 3    Arvydas Vanagas,  Rytis Vasiliauskas   21:11  21:10 [24']
   



 
   5-a vieta
 5    Vytautas Liutika,  Ričardas Vasilevskis  
 V.Liutika, R.Vasilevskis
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.