Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Mindaugas Dagilis ,   Giedrė Dapkuvienė   Dėl 1-4 vietų    
[3] 10:00   M.Dagilis, G.Dapkuvienė    
 8   Andžej Mackevič (jr) ,   Veronika Michailova    21:16  21:8 [30']    
  [15] 10:20   M.Dagilis, G.Dapkuvienė  
 5   Benas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė      21:8  21:15 [20']  
[4] 10:00   B.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 4   Andžej Mackevič ,   Jelena Ramaneckienė    21:17  22:20 [28']    1-a vieta
    [28] 11:10   M.Dagilis, G.Dapkuvienė
 3   Jonas Petkus ,   Rebeka Aleksevičiūtė        21:19  13:21  21:12 [38']
[5] 10:00   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė    
 6   Aivaras Kvedarauskas ,   Elžbieta Bajorinaitė    21:16  22:24  21:19 [46']    
  [16] 10:20   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė  
 7   Linas Supronas ,   Gerda Trakymaitė      21:17  21:16 [31']  
[6] 10:00   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė    
 2   Tomas Vaškevičius ,   Monika Plytnikaitė    21:14  21:16 [30']    
     
     B.Vaškevičius, S.Damaškaitė  3-a vieta
  [29] 11:10   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė
   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė   21:14  19:21  21:17 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Mackevič (jr), V.Michailova    
  [17] 10:20   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
   A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:11  21:15 [38']  5-a vieta
    [30] 11:10   A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė
   A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė     21:11  21:12 [35']
  [18] 10:20   A.Kvedarauskas, E.Bajorinaitė  
   L.Supronas, G.Trakymaitė   21:14  21:14 [30']  
       
       
     A.Mackevič (jr), V.Michailova  7-a vieta
    [31] 11:10   L.Supronas, G.Trakymaitė
     L.Supronas, G.Trakymaitė   21:8  22:20 [19']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.