Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Tadas Supronas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Supronas      
 16       ->      
  [173] 19:05    T.Supronas    
 9   Aliaksandr Karpovich      21:15  20:22  21:15 [31']    
[158] 18:10    J.Adomaitis      
 8   Juozas Adomaitis    21:15  21:10 [17']      
    [187] 20:00    D.Juodsnukis  
 5   Dalius Juodsnukis        21:11  21:11 [18']  
[159] 18:10    D.Juodsnukis      
 12   Pavel Gusev    21:7  21:15 [19']      
  [174] 19:05    D.Juodsnukis    
 13   Mindaugas Kancleris      21:19  21:14 [21']    
[160] 18:10    M.Kancleris      
 4   Egidijus Merkevičius    21:19  21:17 [17']       1-a vieta
      [199] 20:30    L.Zavadskis
 3   Jonas Bartkus          21:16  21:17 [22']
[161] 18:40    P.Čižinauskas      
 14   Povilas Čižinauskas    21:16  21:19 [18']      
  [175] 19:05    D.Tarachovskis    
 11   Danielius Tarachovskis      21:15  21:15 [16']    
[162] 18:40    D.Tarachovskis      
 6   Artūras Olšauskas    21:15  21:18 [17']      
    [188] 20:00    L.Zavadskis  
 7   Marius Brazauskas        21:17  21:17 [22']  
[163] 18:40    J.Nekrasov      
 10   Jevgenij Nekrasov    21:18  23:25  21:12 [32']      
  [176] 19:05    L.Zavadskis    
 15         21:19  21:15 [22']    
 L.Zavadskis      
 2   Linas Zavadskis    ->    T.Supronas   3-a vieta
      [200] 20:30    D.Tarachovskis
       D.Tarachovskis   21:11  21:23  22:20 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Adomaitis    
    [189] 20:00    J.Adomaitis  
     M.Kancleris   20:22  21:18  21:18 [32']   5-a vieta
      [201] 20:55    J.Adomaitis
     P.Čižinauskas     13:21  21:17  21:18 [29']
    [190] 20:00    J.Nekrasov  
     J.Nekrasov   21:13  21:13 [18']  
         
         
       M.Kancleris   7-a vieta
     
       P.Čižinauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Karpovich    
   A.Karpovich   ->    
    [191] 20:00    A.Karpovich  
   P.Gusev     5:21  21:15  21:19 [27']  
  [177] 19:35    E.Merkevičius    
   E.Merkevičius   21:11  21:16 [20']     9-a vieta
      [202] 20:55    A.Karpovich
   J.Bartkus       15:21  21:7  23:21 [29']
  [178] 19:35    A.Olšauskas    
   A.Olšauskas   21:19  21:19 [20']    
    [192] 20:00    M.Brazauskas  
   M.Brazauskas     22:20  20:22  24:22 [40']  
   M.Brazauskas    
    ->    
         
       E.Merkevičius   11-a vieta
     
       A.Olšauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Gusev  
     P.Gusev   ->   13-a vieta
         P.Gusev
     J.Bartkus     21:19  14:21  21:17 [30']
     J.Bartkus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.