Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Giedrius Miestauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, G.Miestauskas        
 32       ->        
  [72] 13:25    B.Davidonis, F.Juchnevičius      
 17   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
    22:20  21:9 [19']      
[53] 12:30    B.Davidonis, F.Juchnevičius        
 16   Benas Davidonis 
 Fernandas Juchnevičius 
  21:9  20:22  21:13 [24']        
    [95] 14:40    B.Davidonis, F.Juchnevičius    
 9   Pranciškus Gečas 
 Gintautas Jaugielavičius 
      21:18  21:11 [16']    
 P.Gečas, G.Jaugielavičius        
 24       ->        
  [73] 13:50    M.Kancleris, L.Zavadskis      
 25         17:21  21:17  21:17 [28']      
 M.Kancleris, L.Zavadskis        
 8   Mindaugas Kancleris 
 Linas Zavadskis 
  ->        
      [120] 16:00    M.Prevelis, K.Šemeta  
 5   Martynas Prevelis 
 Karolis Šemeta 
        21:12  21:16 [15']  
 M.Prevelis, K.Šemeta        
 28       ->        
  [74]    M.Prevelis, K.Šemeta      
 21   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
    22:24  21:15  21:10 [30']      
[54] 12:30    V.Markevičius, A.Olšauskas        
 12   Vaidas Markevičius 
 Artūras Olšauskas 
  23:21  21:15 [19']        
    [96] 14:40    M.Prevelis, K.Šemeta    
 13   Julius Masaitis 
 Donatas Rumšys 
      21:12  21:17 [17']    
[55] 12:30    J.Masaitis, D.Rumšys        
 20   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
  21:13  21:15 [14']        
  [75] 13:50    J.Masaitis, D.Rumšys      
 29         16:21  21:14  21:19 [25']      
 T.Lukoševičius, D.Čeplinskas        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Dainius Čeplinskas 
  ->         1-a vieta
        [142] 17:20    P.Gusev, D.Tarachovskis
 3   Artiom Nikitin 
 Tadas Supronas 
          3:6 [2']
 A.Nikitin, T.Supronas        
 30       ->        
  [76] 13:50    P.Gusev, D.Tarachovskis      
 19   Pavel Gusev 
 Danielius Tarachovskis 
    21:13  21:10 [18']      
[56] 12:30    P.Gusev, D.Tarachovskis        
 14   Dalius Juodsnukis 
 Marius Brazauskas 
  14:21  21:9  21:16 [26']        
    [97] 15:10    P.Gusev, D.Tarachovskis    
 11   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
      14:21  24:22  21:18 [29']    
 S.Galentas, A.Jachontovas        
 22       ->        
  [77] 13:50    A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 27         12:21  21:18  21:12 [30']      
 A.Mackevič, A.Mackevič (jr)        
 6   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
  ->        
      [121] 16:30    P.Gusev, D.Tarachovskis  
 7   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:18  21:17 [20']  
 J.Bartkus, E.Merkevičius        
 26       ->        
  [78] 13:50    J.Bartkus, E.Merkevičius      
 23         14:21  21:10  21:11 [28']      
 M.Petkevičius, V.Venckus        
 10   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  ->        
    [98] 15:10    E.Čižinauskas, V.Garmus    
 15   Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
      21:19  21:16 [20']    
[57] 12:55    P.Bartušis, G.Fridricas        
 18   Petras Bartušis 
 Gediminas Fridricas 
  21:15  21:13 [17']      B.Davidonis, F.Juchnevičius   3-a vieta
  [79] 13:50    E.Čižinauskas, V.Garmus   [143] 17:20    B.Davidonis, F.Juchnevičius
 31         21:12  21:13 [19']    E.Čižinauskas, V.Garmus   21:9  21:19 [17']
 E.Čižinauskas, V.Garmus        
 2   Evaldas Čižinauskas 
 Vygantas Garmus 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Kancleris, L.Zavadskis    
      [122] 16:30    M.Kancleris, L.Zavadskis  
       J.Masaitis, D.Rumšys   21:13  21:17 [15']   5-a vieta
        [144] 17:20    A.Mackevič, A.Mackevič (jr)
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)     19:21  23:21  30:28 [35']
      [123] 16:30    A.Mackevič, A.Mackevič (jr)  
       J.Bartkus, E.Merkevičius   20:22  21:16  22:20 [29']  
           
           
         J.Masaitis, D.Rumšys   7-a vieta
        [145] 17:45    J.Masaitis, D.Rumšys
         J.Bartkus, E.Merkevičius   21:15  21:12 [14']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Kavaliauskas, G.Miestauskas      
    [99] 15:10    R.Kavaliauskas, G.Miestauskas    
     P.Gečas, G.Jaugielavičius   21:23  21:16  21:15    
      [124] 16:30    R.Kavaliauskas, G.Miestauskas  
     V.Markevičius, A.Olšauskas     16:21  21:15  21:15 [26']  
    [100] 15:10    V.Markevičius, A.Olšauskas    
     T.Lukoševičius, D.Čeplinskas   21:12  7:21  21:18 [26']     9-a vieta
        [146] 17:45   P.Bartušis, G.Fridricas
     A.Nikitin, T.Supronas       21:13  21:16
    [101] 15:10    S.Galentas, A.Jachontovas    
     S.Galentas, A.Jachontovas   15:21  23:21  21:18 [31']    
      [125] 16:30    P.Bartušis, G.Fridricas  
     M.Petkevičius, V.Venckus     21:19  21:11 [20']  
    [102] 15:10    P.Bartušis, G.Fridricas    
     P.Bartušis, G.Fridricas   21:13  21:14 [19']    
           
         V.Markevičius, A.Olšauskas   11-a vieta
        [147] 17:45    V.Markevičius, A.Olšauskas
         S.Galentas, A.Jachontovas   21:18  21:18 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Gečas, G.Jaugielavičius    
      [126] 16:30    P.Gečas, G.Jaugielavičius  
       T.Lukoševičius, D.Čeplinskas   18:21  21:12  21:13 [27']   13-a vieta
        [148] 17:45    P.Gečas, G.Jaugielavičius
       A.Nikitin, T.Supronas     21:15  21:13 [17']
      [127] 16:30    M.Petkevičius, V.Venckus  
       M.Petkevičius, V.Venckus   21:19  21:16 [19']  
           
           
         T.Lukoševičius, D.Čeplinskas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Nikitin, T.Supronas   ->
         
   S.Malakauskas, L.Pakula      
   S.Malakauskas, L.Pakula   ->      
     S.Malakauskas, L.Pakula    
      ->    
   .      
    ->      
      [103] 15:10    D.Martinaitis, A.Pečiboršč  
        21:12  14:21  22:20 [25']  
   D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
   D.Martinaitis, A.Pečiboršč   ->      
    [80] 13:50    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
   D.Mazėtis, M.Puchovičius     21:15  19:21  21:19 [25']    
   D.Mazėtis, M.Puchovičius      
    ->       17-a vieta
        [128] 16:30    D.Juodsnukis, M.Brazauskas
          21:13  21:13 [15']
   D.Juodsnukis, M.Brazauskas      
   D.Juodsnukis, M.Brazauskas   ->      
     D.Juodsnukis, M.Brazauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [104] 15:10    D.Juodsnukis, M.Brazauskas  
        14:21  21:13  21:9 [23']  
   .      
    ->      
     J.Pauliukas, A.Nareika    
   J.Pauliukas, A.Nareika     ->    
   J.Pauliukas, A.Nareika      
    ->    S.Malakauskas, L.Pakula   19-a vieta
       
         J.Pauliukas, A.Nareika   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Mazėtis, M.Puchovičius  
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   ->   21-a vieta
         D.Mazėtis, M.Puchovičius
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MD  
     Suaug D 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.