Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-09-21, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21 2019-09-21  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [89] 14:40    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė    
 9   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:5  21:9 [12']    
[66] 13:25    E.Markelytė, V.Suško      
 8   Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
  14:21  26:24  21:12 [32']      
    [113] 16:00    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  21:14 [18']  
[67] 13:25    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė      
 12   Ivija Baranauskaitė 
 Viltė Navardauskaitė 
  19:21  21:17  22:20 [30']      
  [90] 14:40    A.Brikaitė, A.Pakšytė    
 13   Kotryna Janutaitė 
 Lina Venckutė 
    21:13  21:18 [20']    
[68] 13:25    A.Brikaitė, A.Pakšytė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
  21:2  21:8 [12']       1-a vieta
      [136] 16:55    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:10  21:12 [16']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [91] 14:40    A.Balazaitė, K.Remeikaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
    21:19  21:17 [18']    
[69] 13:25    A.Balazaitė, K.Remeikaitė      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Rūta Ulozaitė 
  21:10  21:18 [15']      
    [114] 16:00    A.Balazaitė, K.Remeikaitė  
 7   Kristina Nareikienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:14  21:19 [20']  
[70] 13:25    L.Paulauskaitė, J.Treinytė      
 10   Laura Paulauskaitė 
 Jolanta Treinytė 
  15:21  21:12  24:22 [30']      
  [92] 14:40    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 2   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  ->    A.Brikaitė, A.Pakšytė   3-a vieta
      [137] 17:20    A.Brikaitė, A.Pakšytė
       J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   21:9  21:10 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Markelytė, V.Suško    
    [115] 16:00    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė  
     R.Gečaitė, V.Čekanauskienė   15:21  21:16  21:7 [23']   5-a vieta
      [138] 17:20    R.Gečaitė, V.Čekanauskienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     9:21  21:19  21:17 [27']
    [116] 16:00    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:8  21:9 [12']  
         
         
       E.Markelytė, V.Suško   7-a vieta
      [139] 17:20    E.Markelytė, V.Suško
       L.Paulauskaitė, J.Treinytė   21:16  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
   V.Giedra, E.Ramanauskaitė   ->    
    [117] 16:00    V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
   I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė     20:22  21:13  21:13 [28']  
  [93] 14:40    I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė    
   K.Janutaitė, L.Venckutė   21:10  21:18 [17']     9-a vieta
      [140] 17:20    V.Giedra, E.Ramanauskaitė
        19:21  21:14  21:8 [26']
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė    
   G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   ->    
    [118] 16:00    K.Nareikienė, T.Rakauskaitė  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė     16:21  21:19  21:17 [29']  
   K.Nareikienė, T.Rakauskaitė    
    ->    
         
       I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė   11-a vieta
      [141] 17:20    I.Baranauskaitė, V.Navardauskaitė
       G.Plečkaitytė, R.Ulozaitė   21:17  21:18 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Janutaitė, L.Venckutė  
     K.Janutaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
       K.Janutaitė, L.Venckutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.