Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Marius Akucevičius    Dėl 1-16 vietos        
 M.Akucevičius        
 32       ->        
   M.Akucevičius      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [182] 21:30    M.Akucevičius    
 9   Danielius Tarachovskis        13:21  21:19  21:19 [34']    
 D.Tarachovskis        
 24       ->        
  [166] 20:30    D.Tarachovskis      
 25         21:7  21:15 [13']      
 E.Merkevičius        
 8   Egidijus Merkevičius    ->        
      [195] 22:00    M.Akucevičius  
 5   Juozas Adomaitis          21:9  21:17 [23']  
 J.Adomaitis        
 28       ->        
  [167] 20:30    J.Adomaitis      
 21         21:6  21:19 [21']      
 P.Gusev        
 12   Pavel Gusev    ->        
    [183] 21:30    M.Kancleris    
 13   Mindaugas Kancleris        21:11  17:21  21:19 [25']    
 M.Kancleris        
 20       ->        
  [168] 20:30    M.Kancleris      
 29         12:21  21:10  21:15 [27']      
 M.Povilaitis        
 4   Martynas Povilaitis    ->         1-a vieta
        [206] 22:30    M.Akucevičius
 3   Dalius Juodsnukis            21:13  21:15 [23']
 D.Juodsnukis        
 30       ->        
  [169] 20:30    M.Šatrauskas      
 19   Povilas Čižinauskas      21:10  21:13 [16']      
[158] 20:00    M.Šatrauskas        
 14   Mantas Šatrauskas    15:21  21:11  21:15 [26']        
    [184] 21:30    M.Šatrauskas    
 11   Ąžuolas Barkauskas        16:21  21:11  21:15 [31']    
 Ą.Barkauskas        
 22       ->        
  [170] 20:30    Ą.Barkauskas      
 27         21:18  21:19 [24']      
 P.Balaišis        
 6   Pijus Balaišis    ->        
      [196] 22:00    L.Zavadskis  
 7   Jonas Bartkus          21:8  21:23  21:12 [31']  
 J.Bartkus        
 26       ->        
  [171] 20:30    J.Bartkus      
 23         19:21  21:16  21:18 [35']      
 M.Danys        
 10   Mindaugas Danys    ->        
    [185] 21:30    L.Zavadskis    
 15   Aliaksandr Karpovich        21:9  21:12 [15']    
[159] 20:00    D.Mieliauskas        
 18   Darius Mieliauskas    21:13  21:18 [18']      M.Kancleris   3-a vieta
  [172] 20:30    L.Zavadskis   [207] 23:00    M.Šatrauskas
 31         21:12  21:12 [19']    M.Šatrauskas   21:15  21:16 [18']
 L.Zavadskis        
 2   Linas Zavadskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Tarachovskis    
      [197] 22:00    D.Tarachovskis  
       J.Adomaitis   21:15  21:18 [17']   5-a vieta
        [208] 23:00    D.Tarachovskis
       Ą.Barkauskas     21:18  21:19 [20']
      [198] 22:30    Ą.Barkauskas  
       J.Bartkus   21:9  21:8 [17']  
           
           
         J.Adomaitis   7-a vieta
        [209] 23:00    J.Adomaitis
         J.Bartkus   21:11  21:13 [16']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     E.Merkevičius    
     E.Merkevičius   ->    
      [199] 20:30    E.Merkevičius  
     P.Gusev     21:5  21:19 [21']  
    [186] 21:30    P.Gusev    
     M.Povilaitis   21:18  21:18 [27']     9-a vieta
        [210] 23:00    D.Juodsnukis
     D.Juodsnukis       12:21  21:17  21:13 [33']
    [187] 21:30    D.Juodsnukis    
     P.Balaišis   25:23  21:16 [24']    
      [200] 22:30    D.Juodsnukis  
     M.Danys     21:10  21:12 [19']  
    [188] 21:30    D.Mieliauskas    
     D.Mieliauskas   21:17  21:18 [19']    
           
         P.Gusev   11-a vieta
        [211] 23:00   D.Mieliauskas
         D.Mieliauskas   21:0 [2']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       M.Povilaitis  
       M.Povilaitis   ->   13-a vieta
        [212] 23:00   M.Povilaitis
       P.Balaišis     21:0
      [201] 22:30    P.Balaišis  
       M.Danys   13:21  21:16  21:18 [28']  
           
           
          15-a vieta
         M.Danys
    Dėl 17-32 vietos      M.Danys   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Karpovich
          ->
   P.Čižinauskas      
   P.Čižinauskas   ->      
     P.Čižinauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [173] 20:30    A.Karpovich  
        21:15  12:21  21:11 [26']  
   .      
    ->      
     A.Karpovich    
   A.Karpovich     ->    
   A.Karpovich      
    ->     19-a vieta
         P.Čižinauskas
         P.Čižinauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.